Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívják el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívják el egy lányt randizni?

Figyelt kérdés
Hogyan hívják el egy lányt randizni Facebookon? Nem ismerjük egymást, nagyon megtetszett és el akarom hívni Hogyan tegyem mit írják neki? Mi az amit ne kövessek el? 18 éves lányról van szó

2019. júl. 15. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

sya sex???

garantált siker

2019. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem akarlak lelombozni de onnantól, hogy facen ráírsz ismeretlenül már 90% hogy esélytelen vagy. Tapasztalatból mondom. Élőben kell ismerkedni, esetleg ha egy ideje ismered lehet így facen írni. Hidd el, próbáltam már elég sok módon ismerkedni életem során. 23/F
2019. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

"Szia, arra gondoltam, hogy nem lenne-e kedved esetleg velem találkozni (?)" "H lehetne-e róla szó, hogy vmikor tali" /////"összefutni valahol---talán ez nem annyira , nemtom


Valami ilyesmit írnék asszem. Ja és legyen egy konkrét ötleted. A "csak sétálgatni is jó, meg ücsörögni a padon, de lehet jó süti/fagyi, mozi, pizza is. Mozi esetében előtte vagy utána legyen mondjuk olyan 3/4 órátok szerintem beszélgetni, mert ugye a film alatt nem tudtok ismerkedni, beszélgetni, csevegni.

Ha meg bennevan a sorsotokban, szerintem biztos találkozni fogtok.

2019. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

*vagy pl fallabdázni, ha szeret sportolni.

Bowlingozás pl nemtom, milyen ; de simán beülni valamit inni is jó. De pl jó, ha van közel pl wc is, mert túl sokat talán ne igyatok olyan helyen, amitől mindketten messze laktok; szóval a büfében, vagy ahova mennétek, ott legyen lehetőleg wc. Hamburger meg gyros is lehet talán jó,meg sültkrumpli, meg saláta, meg lángos, meg főttkukorica; pl strand is talán lehet jó esetleg; de első randira mondjuk ne a strandra menjetek mégse.

2019. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Csak határozottan. Ez a “lenne-e kedved egyszer talán majd velem legyszi?” nagyon fura. Mintha maga sem tudna hogy mit akar. Légy határozott és már sokkal szimpibbnek talál majd a lány.
2019. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!