Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 2 hónap után felkeresett, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap után felkeresett, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A nyáron beszélgettem egy sráccal, nagyon jól kijöttünk egymással és már beszéltük, hogy találkozunk(csak internetről ismerjük egymást). Viszont egyszer csak eltűnt, azóta egyszer megpróbáltam keresni de nem válaszolt így hagytam az egészet. Aztán most nemrég, 2 hónappal később rám írt, hogy ne haragudjak hogy eltűnt, csak rossz volt a skype, hosszú sztori. Nem tudom egyáltalán igaz e hogy ez történt? És hogy felhozzam e a találkozót amit beszéltünk? Mert én még mindig szívesen találkoznék vele. Szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2019. okt. 23. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Skype meg a hosszú sztori csak kifogás volt, legalábbis nekem annak tűnik. Ha akarod hozd fel neki a találkozót, de mindenestre szerintem ez elég bunkó dolog volt tőle.
2019. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem volt skype.... Sem sms? Vagy bármi?
2019. okt. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, valóban elég gyanús...



Nem, nincs se facebookja se más... A számát meg nem tudom.


De lehet akkor inkább várok ezzel.

Köszönöm a válaszokat!^^

2019. okt. 24. 09:47
 4/4 October15 ***** válasza:

Nincs fb se semmi csak skype az meg rossz volt? :D Hmmm hány éves ez a srác? Milyen bizonyíték van rá hogy az akinek mondja magát? :)


Csak mert olyan qrvára nincs hogy hónapokig "rossz a skype" mert hogy 5 perc újra rakni, de a gép reinstallja sem tart tovább 1 óránál sőt. :D Szóval yep full kamu.


Ha 2 hónapig nem érdekelted akkor gondolom akadt más akivel elszórakozott így vagy úgy.

2019. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!