Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap fogok találkozni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap fogok találkozni egy fiúval mit kell tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Szóval holnap találkozok egy 17 éves sráccal, (Messengeren beszélünk) de én még nem volt 1 sráccal sem együtt, és egy kicsit be vagyok parázva hogy hogy fog elsülni ez az egész találkozó, nem tudom mit kell tennem öleljem meg amikor meglátom vagy puszit vagy mit adjak neki? A segítségeteket szeretném kérni hogy mit tegyek első találkozón?

2019. okt. 24. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
De ismered ugye? Nem lesz meglepi a dologból. Mond neki szia, aztán majd a helyzet adja magát.
2019. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Hát ha ő megölel, akkor te is, ha pedig nem, akkor nem.

Légy önmagad és kész. Szerintem sminkelni ne sminkelj, hogy lássa az "igazi"külsőd.

Amúgy én az első találkozó előtt nagyon sok ruha között válogattam, de szerintem a legrosszabbakat vettem fel végül, és még így is tetszettem neki. :D

Másra szerintem nincs szükség.

2019. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél tiszta bugyit😆
2019. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Én álltalában öleléssel köszönök a fiúknak. Puszit nem szeretek nekik adni, mert: van aki 3mat ad, azt a barátoknak szokták adni, 2-t a rokonoknak, szóval érted :D

Az ölelés az pont jó köszönési forma. Főleg az ilyen kis randikon.


Amit ne tegyél: ne kiabálj neki 10 méterről ha észreveszed pl: SZIAAAAAAAAAAA!

ne rohanj oda hozzá D:

2019. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A fő, hogy ne akarj másnak tűnni, mint ami valójában vagy, azaz ne alakoskodj. Add magadat, mintha otthon lennél, viselkedj természetesen.

Találkozáskor a puszit hagyd rá. Ha ő ad (az első találkozón aligha), akkor egy röpke puszival viszonozzad. Ha kérdez valamit, válaszolj több szóval, több mondattal. Te is kérdezhetsz tőle valamit arról, ami érdekel vele kapcsolatban. Sokat beszélgessetek. Bármiről. Így ismeritek meg egymást, egymás véleményét a dolgokról. Ha drága helyre hív meg (első talin aligha), ne fogadd el. Indokold meg azzal, hogy nem szoktál ilyen drága helyekre menni. Ez tőrbecsalás is lehet a részéről, hogy mennyire vagy nagyigényű! Viszont ez a meghívás jelzés lehet számodra arra is, hogy szórja a pénzt! (Érdemes vele folytatni egy másik randival? Én nem folytatnám...). Sok sikert!

Ffi.

2019. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!