Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szingli, bújós lányok, számoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli, bújós lányok, számotokra milyen az ideális pasi, ti milyen kapcsolatot kerestek?

Figyelt kérdés
Köszi a választ, ha gondolod írj kort is ;)

2017. júl. 15. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ideális pasi számomra olyan aki határozott, tudja mit akar, de mégis kedves és jó humorú. Külsőre pedig magas, jó kiállású, és ápolt. Olyan kapcsolatot keresek ahol megértjük a másikat, tudunk alkalmazkodni, és szeretjük egymást. 18/l
2017. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nincs keifejezetten idealom kulsoleg csak legyen vekony es magasabb nalam:).Belsoleg legyen kedves megerto, valaki akivel komlyan is lehet beszelgetni de azer legyen humorerzeke.Hosszab tartos kapcsolatot keresek. 14L
2017. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyat keresek akivel ha együtt vagyok biztonságban érzem magam mert tudom hogy szeret. Akivel jól eltudok beszélgetni. :)

15L

2017. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, hogy őszinte legyen. Az a legfontosabb. De persze humor, kedvesség, udvariasság mind fontos. Külsőre nincs konkrét ideálom, legyen magadabb mint én és ne legyen ilyen botsáska alkat.

Szeretnék már egy tartósabb kapcsolatot, de nem akarom elsietni majd jön ha jönnie kell. 16L

2017. júl. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Olyat aki kedves, humoros, megbízható...visszaölel.:)

Lehet vele dumálni, hasonló az érdeklődési köre. Az a típus, akivel akár családot is alapítanék.

2017. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok, lemaradt, hogy 15/L.
2017. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!