Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem? Mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Mit gondoltok, hogyan érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már 3 éve egy gimibe járok. Tavaly a sítanfolyamon vettem igazán észre, addig sajnos valahogy sosem került az utamba. Tehát tavaly óta nézegettem, néha beszéltünk neten, de ennyi. Nem volt még soha barátnője, viszont nem mondanám, hogy félénk, inkább csak akkor,ha rólam van szó, más lányokkal tök lazán beszélget. Idén szeptemberben 2 héten át írtam vele, szinte szüntelen. Viszont mindig csak én írtam rá, és 2 hét után közölte is,hogy nem szeretne kapcsolatot, mivel az ország másik végén kezdi majd a fősulit a következő tanévtől. Ettől független baráti alapon bármikor szívesen beszél velem, és ha nem ír vissza az nem jelenti azt, hogy nem érdeklődik. (wtf boys? ._.) Elmondta, hogy értékeli, hogy írtam.Még régebben azt is említette, hogy szép lány vagyok, így nem értettem, mi lehet a gond, hiszen a beszélgetésekkor is tartalmasan, kisebb regényekkel válaszolt. Így hát ignorálni kezdtem az elutasítása után. Viszont, mint kiderült a volt barátom a legjobb haverja, és neki panaszkodott, hogy keresztül nézek rajta, ami ugye érthetetlen, mert ha nem szeretne tőlem semmit, akkor nem érdekli ha átnézek rajta, mivel az kényelmesebb megoldás számára is. Ezt követően normálisan kezdtem viselkedni vele, de mégis távolságtartóan. Viszont akárhányszor csak találkozok vele, állandóan bámul. Mármint tényleg, képtelen rólam levenni a szemét-na nem mintha bánnám- emellett udvarias is. A szalagavatójára elmentem gratulálni, le is puszilt, de ez csak formalitás. Viszont az sem elhanyagolható, hogy minden barátja állandóan róla küld képeket, és most először rám is írt, utána pedig ignorált, amikor én írtam rá pár nappal később. Kaptam tőle a napokban üdvözletet is, amire a barátnőimétől eltérő szöveget írt, miszerint sok-sok szeretettel adta a dolgot. Nem tudom mit kéne tennem, én úgy veszem észre, hogy kedvel, és működhetne is köztünk a dolog, de nem szeretnék rámászni, nem igazán vagyok az a típus. Egyetértek abban, hogy értelmetlen összejönni, ha a világ másik végére megy egyetemre, de valamiért nem érdekel a tény :D Valami tipp?

2019. okt. 29. 18:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a haverjai tudnak mindent, és az exem vissza akart kapni, feltételezem ez is gátolhatta, viszont tisztáztam vele (az exemmel),hogy kizárt.
2019. okt. 29. 18:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki csak valóban az a gondja hogy messze tanul tovább. Nekem úgy tűnik hogy ugy viselkedik mint aki akarja de tudja nem lehet ebből semmi.
2019. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Véleményem szerint az a legjobb megoldás, ha tőle kérdezed meg. Kellenek hozzá golyók, ez nem kérdés, de az lesz a legjobb, ha őszintén megbeszélitek. Akkor majd benned és benne is tisztázódni fog minden.
2019. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!