Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan erjem el hogy a csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tappancs999 kérdése:

Hogyan erjem el hogy a csaj erdeklodjon irantam?

Figyelt kérdés
Szoval van egy lany akivel 3 napja beszelek instan,amennyit en irok annyit ir a lany is, szoval nincs ugy hogy en kerdezek folyton,hanem kolcsonosen, 3 napja beszelunk es van mikor a lany irt nekem,van mikor en, persze ha elkezdunk beszelni akkor egesz nap folytatjuk,az mar kiderult hogy tetszem neki, meg hogy mar tervezzuk hogy talalkozzunk, csak eppen vakacioban vagyunk , de egy varosba jarunk egyetemre, na de most hogy csinaljam hogy erdeklodjek utannam?Oke tudom hogy tetszem neki, de ha folyton a nyakan logok megutal stb...hogyan kell elsajatitani hogy peldaul varjam amig a lany ir nekem, ne valaszoljak egybol ahogy visszair?(estenkenkt ugy beszelunk hogy nem varakoztassuk egymast hanem folyton :)) ez jo mert tudom hogy biztos erdeklodik de na..) peldaul azt irta az este hogy akkor ir holnap , hat akkor ma megvarom amig fog irni,de tovabb haladva hogy valaszoljak? ne egybol hanem peldaul 5 percenkent? Mintha lenne eletem? :)) Ertitek mire akarok kilyukadni, en mondjuk folyton a kepeit nezegetem mert telleg rohadt jol nezz ki, aztan nem tudom hogy van velem de na..:)) nem akarok annak latszani aki folyton a csaj nyakan log, nem engedi levegozni, mert a csaj megutal, persze folyton gondolok ra mert eloben talalkoztunk amugy csak nem beszeltunk mert tancoltunk :) valami buliban, azt is kibeszeltuk mar ;)) ugye mindenki arra hajt ami elerhetetlennek nezz ki, na enis ugy akarom,hogy tudja hogy megkaphat de nem egykonnyen, azt hogy kell? Mind ra gondolok egesznap de en nem akarom ezt neki elmondani meg ilyenek azt nem..:)) bocsi a helyesiras miatt es mert nincs ekezet:D amugy en 19 vagyok a lany meg 21

2019. ápr. 24. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen helyesírással jársz egyetemre? Ajajjj
2019. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyéket is felvesznek egyetemre?

Azzta

2019. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináld így. Ne játszd az elérhetetlent,az a lányoknak áll jól.

Különben meg miért utálna meg,ha rögtön válaszolsz az írásaira?

Én komolyan tanácsolom,hogy ne ilyen legyél,mert a lány így ,ha játszod az elérhetetlen fiút,akkor talán szép lassan kiszeret belőled.

Inkább legyél vicces,tudd szórakoztatni őt,és akkor nem fog megutálni.

2019. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Büfészakra felvesznek bárkit, pont ez a lényege.


Kérdező:

pl.: adhatsz neki pénzt, az segít.

2019. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!