Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemtudom,hogy történhetett meg,mert régen nem jött be. De mostanában elég sokszor feltűnt az álmaimban,és valahogy egyre többször gondolok rá. Nemtudom mi lehet velem, de azthiszem eléggé bejön a srác. Külsőre is és igazából belsőre nem ismerem még annyira,de elég jófej legalábbis velem az szokott lenni. Már 4 éve vagyunk osztálytársak, de valahogy idén van az,hogy egyre többet gondolok rá,ami azért se jó mert tudom,hogy soha semmi esélyem nem lenne nála,és ez nagyon elszomorít.

Őszintén nem tudom miért írtam ezt ide ki, de jólesett kiadni magamból,mivel nincs senki akivel erről az egészről tudnék beszélni,hogy mit érzek és hogy mit kéne tennem.

18/L



2019. nov. 1. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Freud szerint a leghasznosabb amit tehetünk, ha kibeszélünk magunkból mindent.


Ha van kedved, ha megoldást nem is tudok biztosítani, de meghallgatlak, hát ha jobban leszel

2019. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha szeretnéd én is szívesen meghallgatlak :)
2019. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Van valami reális oka, hogy azt gondolod, hogy soha semmi esélyed nem lenne nála? Vagy csak a fene nagy önbizalmad?
2019. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő a tipikus ismert fiú én pedig egy senki vagyok, szóval márcsak ezért se látok sok esélyt rá.
2019. nov. 2. 09:18
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Szóval nincs :) Akkor hajrá!
2019. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van:/
2019. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!