Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Osztálykiránduláson véletlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálykiránduláson véletlen megcsókoltam az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nem is vagyok annyira jóba (régen tudom, hogy bejottem neki), de a lényeg, hogy most volt osztálykirándulás, és a többiek fociztak, nekem nem volt kedvem, és láttam az osztálytársam sétálni és gondoltam oda megyek hozzá, úgy se beszéltem még vele nagyon.. És el kezdtünk beszélgetni, és ebből következett, hogy nagyon zűrös családi élete van és ahogy mesélte, kicsit elkezdett sírni, és mikor egymásra néztünk megcsókoltam...és Nem tudom miért.. Szerencsére senki sem látta, de szeritnem nem kéne vele többet beszélgetnem.. Hogy mondjam ezt meg neki?

2018. jún. 4. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Idiot xd

Azért mert senki sem látta, ez megtörtént...

Mekkora egy paraszt vagy te srác...

2018. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Attól még beszélgethetsz vele, hogy nem akarsz vele többet csókolózni.
2018. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Idiot xd

Azért mert senki sem látta, ez megtörtént...

Mekkora egy paraszt vagy te srác...

2018. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszelj vele, nehogy felre ertse
2018. jún. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is csókolóztam az egyik osztálytársammal az osztálykiránduláson...😂 Kissé alkoholos állapotban történt, akkor és ott jó volt, de aztán nem lett belőle semmi később, megbeszéltük hogy nem akarunk többet, és azóta ugyanolyan jóban vagyunk.


Szerintem egy csók miatt nem kell megszakítani vele minden kapcsolatot, beszéljétek meg!!


17l

2018. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!