Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan beszéljek a lánnyal a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek a lánnyal a csókról? Hogyan tudom megtudni, mit gondol róla, hogy viszonyul hozzá?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal akivel pár nap múlva fogok randizni. Ő 16 éves én 18. Nagyon aranyosnak és bájosnak találom eddig és gondoltam, itt az idő, hogy beszélgessek vele a csókról, és meg kéne kérdeznem, hogy mit gondol róla. Nem szeretném elárulni, mert meglepetésnek szeretném szánni egyszer, de nem most szeretném még megcsókolni. Talizzunk még egyszer és ha meglesz az alkalom, akkor majd ott. De valahogy szeretnék vele erről beszélni. Annyit tudok róla, hogy mondta nekem, hogy még sosem volt barátja és nem csókolózott még.

Szerintetek hogyan vezessem rá a témára szóban? Vagy ne is beszélgessek erről a téámról vele? Majd ha meglesz az alkalom élőben, akkor lepjem meg?


Előre is köszönöm a tanácsokat, válaszokat!



2019. nov. 3. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem beszélni kell, hanem csinálni. Ha eljött az ideje.
2019. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor pl miért írja ez az oldal, hogy valószínűleg előtt már beszéltetek róla? A "Ne beszélj róla" bekezdéseben : [link]
2019. nov. 3. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy negyvenes emberek által irt, szerkesztett oldal, ne hallgass rá. Elég, ha annyit tudsz hogy nem csókolózott még. Szépen lassan, ha minden jól alakul akkor megpróbálhatod. A lényeg hogy előtte nézz a szemébe, abból látni fogod, hogy akarja-e.
2019. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!