Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tud tenni két fiatal egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud tenni két fiatal egy ilyen esős, őszi napon?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Étterem.
2019. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Énekelhetnének az esőben. :D
2019. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fessenek valami szépet.
2019. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

én például imádok az esőben sétálni, alig vannak az utcán, és olyan varázslatos, olyan hangulatos.

Cukrászda, kávézó, mozi, színház, stb.

(L/22)

2019. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
*Vagy süssenek palacsintát , nézzenek filmet pattogatott kukoricával pizzával üdítővel, vagy gombfocizzanak, vagy malmozzanak. Vagy pl ki kivel mikor hol mit csinál- t is lehetne játszani. Bár ahoz lehet jól jönne 3-4. személy is, de szerintem akár ketten is lehet jó. Hogy mindig a következő kérdésre írunk válasz ilyen sorrendben volt aki még egyszer a mit csinál előtt berakta még a hogyan-t is, és akkor mindig miután írt, akkor lehajtja, és a végén megnézitek, mi jött ki. :)
2019. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

elképesztő, hogy senki nem javasolta azt, hogy dugni.


Amúgy BP-n kismillió ingyenes program van, kiállítások, koncertek. Mi éjszakai túrán voltunk a minap, stb.

2019. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért nyitottam meg a kérdést, hogy megnézzem, a dugni volt e már


Amúgy társas, kártya, sütés, beszélgetés

2019. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!