Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek a fiú felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sm's girl kérdése:

Hogyan közeledjek a fiú felé?

Figyelt kérdés

Van egy srác a koliban(egyetemi) a szintünkön akivel idén ismerkedtem meg, szobatársam barátja ugyanis a srác szobatársa. És az elmúlt időszakban egy pár estét már eltöltöttünk együtt nagyobb társasággal. Illetve relatíve gyakran jön át hozzánk valami miatt a haverjával vagy mi megyünk át hozzájuk. Szoktunk beszélgetni, viszont nem tudom hogy közeledjek felé, hogy mutassam ki, hogy esetleg szívesen elmennék vele randizni, akár több is lehetne belőle.

Konkrétan odaállni elé semmiképpen sem szeretnék, hiszen a társaság az maradna és nem akarok ebből kellemetlenséget, hogy én elé állok ő nem érez semmit..

Előre is köszi:)

19L



2019. nov. 5. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyik barátjával kéne beszélned hogy tudakolja meg óvatosan, hogy tetszel-e neki.. ha tetszel neki nyugodtan közeledj, ha pedig nem akkor ne keseredj, változhatnak a dolgok.
2019. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lépésről lépésre. :D


Süss palacsintát, vagy hasonló apróságot, és vigyél át neki. Akkor ha van esze, veszi a lapot, és viszonozni fogja valahogy, ha érdekled. :)

2019. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1.: Nem vagyok annyira jóban a másik sráccal sem hogy így nyíltan rákérdezzek.


#2.: Igen, valami hasonlóra én is gondoltam, csak annyiban hogy úgy gondoltam hogy mondjuk mindegyikőjüknek viszek, de neki adom oda. Egyébként ha megkérdezhetem fiú vagy, ha igen mennyi idős? És egy ilyen trükk bevált/beválhat? Van valakinek esetleg tapasztalata hasonlóval?

2019. nov. 7. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, és már elég idős. Sajna a kolesz kimaradt nálam, de olykor bejártam néhány ismerősömhöz koleszba, így megtapasztaltam.

Az, hogy csak neki adod oda, de mindenkinek osztoznia kell vele, pont, hogy nem jó, mert azt nem tudja magára venni. Ha csak neki adsz, azt igen. Nem kell úgy csinálni, hogy "ezt neked sütöttem", csak lazán, kedvesen add oda neki. Nem hiszem, hogy kérdezné, hogy a többiek mért nem kapnak, de ha szóba kerülne, akkor mondhatod, hogy csak ennyi maradt, és valahogy ő jutott az eszedbe. :D


Nekem bevált volna akkoriban.

Lehet, hogy lassú a felfogása, vagy bátortalan, és elsőre nem veszi a lapot, szóval adnék neki egy-két esélyt még, de bízzunk benne, hogy beválik.


Ha mindenkinek viszel palacsintát, akkor éppolyan személytelen palacsintás buli lesz, nem fog lejönni, hogy az neki szól, nem érzi magát "kitüntetve", csak úgy, hogy éppen ő az, akinek átadod, hogy ossza szét, szóval nekem az biztos nem jönne be.

Ha tányéron adod, nem csak úgy becsomagolva, akkor van ürügyed, hogy megvárd, hogy megegye, mert ugye a tányér, meg hát melegen jó, akkor közben beszélgethettek is kicsit kettesben.

Lehetőleg ne egy palacsintát adj neki, de legyen úgy tálalva a tányéron, hogy lejöjjön, hogy az egy személynek szól. így tovább beszélgethettek, és foghatod az egészet a művészi hajlamodra. :D

2019. nov. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Gyorsan
2019. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!