Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan deríthetném ki, mik az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, mik az igazi szándékai? Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akivel nagyon jóban vagyok, de mostanában elkezdett velem sokkal kedvesebb lenni, és úgy érzem, hogy talán picit tetszem neki. Mint már mondtam, eddig is jóban voltunk, de most valahogy sokkal többet foglalkozik velem, sokkal többször ír rám, pedig eddig szinte csak suliban beszéltünk, sokkal személyesebb témákról beszélgetünk, és személyesen is sokkal többet foglalkozik velem. Ha mondok valamit a társaságban, szinte mindig ő az első, aki reagál, ha mennek pl büfébe, mindig hív, ilyesmi.


Hogy őszinte legyek, nekem tetszik kicsit, nem vagyok beleesve, meg semmi, de vonzónak találom mind külsőleg, mind belsőleg. Hogyan deríthetném ki, hogy mik is a szándékai valójában? Hogyan hívhatnám/hívathatnám el magam valahova?


A suliban nincs nagyon lehetőségünk kettesben maradni, és nem tudom, hogy esetleg én elhívjam-e valahova, mert nem vagyok biztos a szándékaiban.

(Egyébként 17 évesek vagyunk)



2018. nov. 11. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki. Bolondítsd meg egy-két szemkontaktussal és meg is van oldva. Ha nem kezdeményez, megkérheted, hogy kisérjen haza iskola után, meg ilyenek. Sok sikert, a Jóisten áldjon!
2018. nov. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!