Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek bejönnek azok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek azok a lányok akik járnak edzeni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez így elég tág fogalom :D

Ha egy lány majd' szétpattam az izomtól, tiszta szálka, azt általában mi fiúk nem szeretjük. Ha nagyobb háta van, mint nekünk, na az sem nőies. Ha meg túl sok felesleg van rajta és vastag a dereka nagyon, nem formás és nagy a feneke és a combja, na nekem az sem esztétikus. Ha gizda az sem jó.

Na de ezek csak végletek. Sportoljon valamit, legyen egészséges teste. Szerintem legyen karcsú és legyenek szép lábai. Járjon el futni, röpizni vagy guggolni, amit szívesen csinál.

Mint ahogy nektek lányoknak sem egy pálcikaember, de nem is egy gorilla jön be általaban, hanem valahol a kettő között.

2019. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem igen!
2020. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!