Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek a kinézet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a kinézet mennyire mérvadó? Mik azok az alapvetőbb külső tulajdonságok, amik nagyon bejönnek, vagy épp nem jönnek be?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ízlése.
2019. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira fontos, hogy nekem tetsszen. Nem kell férfi modellnek lennie. Sőt, eddigi párjaimat a környezetem nem tartotta jóképűnek, nekem mégis nagyon tetszettek.

Teljesen megfoghatatlan, mert nem a külső számít önmagában, hanem a viselkedése, megjelenése, kisugárzása.

Találkoztam már olyannal, aki helyes volt ránézésre, de ahogy megszólalt vagy megmozdult, már nagyon unszimpatikus lett.

Ami alap, hogy legyen ápolt, és nem szeretem a szélsőséges dolgokat. Pl. piercingek, raszta haj, túl feltűnő öltözködés.

2019. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Liliiiii16 ***** válasza:
100%
Én egy olyan ember vagyok aki először egy fiú /férfi személyiségét nézi, aztán a külsejét. Lehet valaki jóképű ha közben egy bunkó. Mindenesetre olyannal sem jönnek össze aki külsőre egyáltalán nem tetszik, mert azért az is fontos, de nem az az első. Hanem a személyiség. Hogy milyen ember.
2019. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kezdem el kitárgyalni részletesen hogy a belső értékek milyen pozitívan tudják befolyásolni, kiegészíteni vagy kompenzálni a külső tulajdonságokat, mert nem azt kérdezted. Arról talán majd egy másik kérdés alatt ;)

Szóval a külső ami nekem bejön, az egészen átlagos. Sőt. A nagyon átlagos. Kb 165-180 cm magas, barna szem, barna haj. Ápolt kezek. Tisztálkodjon rendszeresen és alaposan, ha izzadós az illető, használjon erre valamilyen terméket, a rossz testszag kiábrándító lehet. Az igazán jó viszont van hogy egyenesen beindít.

Ideális esetben a testalkat az a "kicsit izmos", amikor nem pálcika, nem is mackó alkat, hanem látszik rajta hogy sportol, de nem viszi túlzásba.

Ez volt nagyjából az ideálom, de nyilván rengeteg mindenből engednék, ha az illető úgy jobban nézne ki. Van akin megveszek a hosszú, vagy éppen a raszta hajért. Van, akinek olyan zöld a szeme, akár csak az enyém, az is tetszik. Ha a testalkata nem a legelőnyösebb, de szeretne rajta változtatni, vagy tudom hogy próbálkozik, már az is teljesen jó.

Ja, egyébként amiért teljesen oda még vissza vagyok, azok a hibák.

Hegek, sérülések nyomai, mindenféle bőrhibák, ilyesmik.

Remélem hasznos volt a válaszom :)

17/L

2019. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha én akarok kezdeményezni, akkor valószínűleg a ruháját nézem meg..tudom. Fura kicsit, de abból tudom, hogy nagyjából milyen lehet a személyisége. (Nem, nem a márkás cuccokat nézem.)

De persze van olyan is, amikor megláttam és uhh de helyes, és a ruhája nem érdekelt.


Viszont, ha ő jön oda. Akkor egyátalán nem érdekel, hogy hogyan néz ki vagy mi van rajta, mert ha már odajött az plusz pont, mert bátor.

2019. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Semdor ***** válasza:
Ápoltság, legyen nálam magasabb, intelligens kisugárzás.
2019. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!