Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem akar még csókot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar még csókot?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki két évvel kisebb nálam. Nagyon jóban vagyunk, szinte biztos vagyok benne, hogy bejövünk egymásnak. Már voltunk kétszer "randizni". Megvan szemkontaktus, jelek, mondta, hogy nagyon szeret velem időt tölteni.


A lényeg, hogy mindig öleléssel köszönünk egymásnak, és úgy érzem, már lehetne első csók, de nem adja úgy a helyzet. Amikor elköszönünk, akkor elfordítja a fejét, s úgy akar megölelni, így ilyenkor nem tudok a szemébe nézni.


Szerintetek hogyan tudnám úgy összehozni, hogy a helyzet tudja adni magát az első csókhoz?



2019. nov. 16. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ne feltétlen köszönésnél próbáld meg. Mikor randizni vagytok akkor nagyon megkell ragadnod a helyzetet. Csak is ketten legyetek állj/ülj vele szembe fogd meg mind két kezét közeledj hozzá, ha elhajol akkor nem akarja, akkor ne erőltesd, akkor egy masik nap probalkozz csak ne add fel! Te tedd meg az első lépést
2019. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak szégyenlős.
2019. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb mintha a magam helyzetét olvasnám :D Annyi különbséggel, hogy a lány szóban tartózkodik, de a jelek azonban mást mutatnak :) Szerintem neki is időre van szüksége, az se jó ha nagyon nyomul az ember. Meg a helyzet és szituáció fontos még. Én még azt mondom, hogy az ölelésen kívül célszerű lenne, egy úgymond "szenvedélyesebb puszit" adni az arcára, ezzel jelezni, hogy kedveled. Én ezt fogom tenni legalább is.
2019. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!