Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmtol alig kapok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HarcosSs kérdése:

A barátnőmtol alig kapok csokot mert Elvileg csak huzni akar engem. De puszit es csak amikor találkozunk akkor hajlando adni tobbet nem. Nagyon meguntam mar ezt. Van valami dolog amin ezzel lehetne fordítani?

Figyelt kérdés
En 15 vagyok o 16 eves.
2015. júl. 20. 21:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam mar h otthagyom.
2015. júl. 20. 21:11
 2/6 anonim válasza:

Nem lehet hogy szégyel a korkülönbség miatt?

15/L

2015. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

#2 biztos hogy nem az a baj... 1 év van köztük. Nem lehet hogy te vagy neki az első pasija?


16/f

2015. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csokold meg te vagy adj sok puszit a szajara, aztan ha nem viszonozza "sertodj meg" amig nem ad magatol:) az elso baratomnal ez volt, aztan minden rendben lett:)
2015. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem én vagyok nekibaz első.Hs meg nem megyek oda hozza akkor meg eszébe se jut...
2015. júl. 20. 23:40
 6/6 anonim válasza:

Hmm, nem tudom hogy miért, valószínűleg azért mert nem szerettem annyira, de amikor nekem volt egy párom én nem szerettem csókolózni vele o.o. Undorodtam tőle. Nem szerethettem annyira ezek szerint....

Oké nem azt mondom hogy a barátnéd is undorodik tőle de ez is egy lehetőség...

2015. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!