Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, veletek is szoktak igy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek is szoktak igy?

Figyelt kérdés

Szoval, velem szokott olyan lenni amikor talizok az adott sraccal, akivel alakuloba van,hogy amikor elkezdunk csokolozni (kb minden fiu beundul ilyenkor) es simogatni kicsit egymast de nem alul, akkor odateszik a kezem maguknak lentre... De rendes a farkukra rakjak a kezem hogy fogjam meg. Ez mar tobb fiuval volt akikkel eddig talalkozgattam. Ez csak szerintem kocsogseg? Reszemrol csak egy csoknak indult semmi olyan, de ezt ok szerintem tulgondoltak vagy talan igy teszteltek benne vagyok e dolgokba... Persze nem voltam benne, nem olyan vagyok.

Es tenyleg tobb fiu is csinalta ezt, elgondolkodtam rajta hogy ez most tenyleg annyira gyakori fiuknal vagy en fogtam ki ilyeneket.

Lanyok, nalatok ez hogy van, szokott ilyen lenni?



2019. nov. 17. 20:05
 1/2 anonim válasza:
16%

Velem idén úgy volt, hogy a srác aki tetszik tudom, hogy ki tetszik neki (nem én).

Hittan órán ültünk semmi smárolás, semmi flört csak megfogta a kezem és odatette.

Remélem tudtam segíteni❣

Legyen szép napod!

2019. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Persze igen velem is de csak akkor ha nem veszem észre hogy fel van izgulva a srác. Ha úgy érzem hogy inkább közömbös vagyok neki akkor soha nem nyúlnék oda mert az olyan ciki már.
2019. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!