Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! A srácok milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A srácok milyen dumával szoktak le venni a lábatokról? és miért mondjátok hogy a kigyúrt felső testes kép nem érdekel ha még is el várjátok hogy a csávó ki legyen gyúrva?

Figyelt kérdés
2019. júl. 26. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem várjuk el csak vonzóbb!De az nem nagyon fontos,szerintem (mármint számomra nem)!Hát ha vicces dolgot mond attól le tud venni a lábamról,de perse nem mindenki,csak aki nekem is teszik!Tudom h konkrét választ kértél h melyik az a mondat/duma,de szerintem ha szép dolgokat mondasz neki,akkor le veszed a lábáról!:)
2019. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én nem várom el a kigyúrt felső testet. A kép se nagyon érdekel. Esküszöm nektek én kapcsolat téren egy szent vagyok. De komolyan. Irónia nélkül. 🙆🏽‍♀️🤷
2019. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ennyi bajod legyen az eletben, a palim edzeni akar en meg azert konyorgok hogy inkabb egyen ejjel nappal mert a pocak jon be.
2019. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha udvarias velem, az nagyon bejön ^^
2019. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát pl. kisebb bókokkal, kedvességgel és egyéb jelekkel amik édesek.:)

Kigyúrva lehet, de ne túlzottan. Bár nekem olyan mindegy.

2019. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

A srác lehet attól még erős, ha nincs kockahasa. Mindegy az, de érezzem magam vele biztonságban.


A duma alatt ezeket értem: (persze viszonzom, aki ennyire rendes velem)

Figyelmesség: segít cipelni tárgyakat, elkísér edzeni (vagy bárhova), megjegyzi az adatokat rólam és meg is említi, kis apróságot vesz nekem alkalmakkor.

Kisugárzás: mosoly (a hamis mosoly undorító. Ha nem tud mosolyogni, inkább nyűgözzön le a ridegségével, mert nekem az is tetszik), kiállás (érezzem az aurájában a határozottságot).

Eh.. Nincs nagy kedvem folytatni, remélem, ezek segítettek. ^^

2019. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Challanger vagyok lolban
2019. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!