Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 19 éves Budapesten tanuló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves Budapesten tanuló fiúként ti hol ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Úgy értem meglátok valakit az utcán, aki tetszik, akkor szólítsam le? Ti milyen helyen ismerkedtetek meg a párotokkal/exetekkel?


Köszi



2019. nov. 19. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem Pesti vagyok, de ha dolgozol suli mellett, ott is lehet ismerkedni, vagy plázákba vagy kocsmába! Egyik exemet egyik kocsmába ismertem meg, igaz Székesfehérváron, de ha nekem sikerült, akkor neked is sikerülhet! Budapesten meg még könyebb! Sok sikert! 22/F
2019. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten ne mondd hogy nem tudsz ismerkedni. Százezernyi lány van a korodra.
2019. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hat nem gyakorin
2019. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki 19 évesen, Budapesten, magától nem tud ismerkedni, és ezt a Gyakorira kiírja, akkor neked soha nem lesz társad.

Ez egyszerűen az életképtelenség felső foka.

2019. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
szedd le gyors a tinderdt 1kilóméteres körben annyi lányt fog kidobni , hogy egy honapig nézelődhetsz:D
2019. nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Suliban, szorakozohelyen .

Mindketto komoly volt elso 3 ev masodik 1,5 eve tart

2019. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A budapesti lányok elég önteltek, és ők is nagy választékból szemezgethetnek. Vidéki lányok sokkal jobb fejek általában. Én ezt tapasztaltam.
2019. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetemen nincsenek hölgyek?
2019. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!