Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tini lányok (17-19) -ig! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok (17-19) -ig! Ti ismerkednétek huszon éves srácokkal randizás céljából vagy csak a saját korosztályotokkal?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok lécci!


A válaszokat előre is köszönöm! :)


2018. ápr. 20. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Én személy szerint nem, számomra mostmég túl nagy lenne a korkülönbség(17) bár az is igaz, h későn érő típus vagyok, de ismerek olyan lányt is, aki szinten 17, de csak 20+os palijai voltak.
2018. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
én igen inkább legyen érettebb, mint gyerekes 19l
2018. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy huszonévessel, mint a korombeliekkel.
2018. ápr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Hát attól függ. Beszélgett már olyan éretlen huszonévessel hogy rossz volt látni milyem buta. De nyilván ha értelmes és képes az érett gondolkodásra, humoros akkor simán szóba jöhet.Abban a korosztályban talán vannak néhányan akik nem csak a testi kapcsolatra mennek, hanem egy teljes és konkrét párkapcsolatra. Mondjuk azért az se mindegy hogy 29 vagy 22 éves az illető. Azért öt hat évnél több korkülönbség nem túl jó szerintem. Mert pl azért egy értelmesebb családcentrikusabb férfi 29 évesen már szeretne gyereket amit egy tizenéves lány valószínűleg még nem.

18/L

2018. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

En 18 eves vagyok, a baratom 22 :)

Szerintem jobb ha idosebb pasival jar az ember, az en korombeliek nem eleg erettek egy normalis kapcsolatra, tisztelet a kivetelnek :D

2018. ápr. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!