Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha talalkoznatok a jatszon...

Ha talalkoznatok a jatszon egy anyukaval akinek a blogjat/instajat kovetitek, koszonnetek?

Figyelt kérdés

Sok ilyen anyuka van akik eletmod blogot vezetnek vagy ilyen temaju az instagramjuk, vagy celeb anyukak. Tobb tizezren kovetik oket szoval ok biztos nem ismerik fel a kovetoiket. Mit csinalnatok ha leulne melletek a jatszoteren vagy a hyereke elkezdene jatszani a tietekkel? Koszonnetek vagy ugy tennetek mint aki nem ismeri fel? Szoba hoznatok hogy honnan ismeritek?


..en egyszer talalkoztam egyel. Nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, biztos rossz lehet hogy mindig felismerik. A gyereke vagy 1 orat homokozott az enyemmel, igy egymas mellett ultunk. Ugy tettem mitha nem ismernem fel de ez is kellemetlen volt. Vagy lehet jol esett volna neki ha felismerem es mon dom hogy szeretem a kepeit,irasait? Azota ezen gondolkodom.


2018. jún. 6. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Èn tuti mondtam volna neki, hogy tudom, hogy ki ö, és ha eleve érdekes dolgokat posztol akkor beszélgettem volna vele, ha ö is akar.

Ha ö nem akar róla beszélgetni, akkor elmegy arrébb.


DE aki közzé tesz dolgokat, aki közélet szereplö lesz annak ezzel is kell szembesülnie, hogy utcán emberek felismerik.

2018. jún. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból köszönök annak a szülőnek, aki a játszón leül mellém vagy akinek a gyerekével az én gyerekeim játszanak. Mi mutatunk példát a gyerekeimnek. Tanítgatom Nekik, hogy köszönjenek, tehát én is köszönök annak, akivel valami interakcióba lépek, akárcsak annyira, hogy ha leül mellém, ránézek, és köszönök.

Szval, igen, köszönnék.

Az a hangulatomtól függ, beszélgetésbe elegyednék-e vele. Ha szuper kedvemben vagyok, a villanyoszloppal is leállok beszélgetni, gyerekkoromtól kezdve ilyen vagyok. Ha vmi bajom van, inkább jobb egyedül. Mondjuk én egyébként sem szeretek a játszón nagyon belevegyülni a pletyibe, pici gyerekeim vannak, szemmel kell Őket tartanom. Van a játszón néhány nagyon bandázós anyuka, tőlük zeng a tér, ráadásul, mint vmi kommuna, beülnek a homokozóba, és egymás gyerekét pesztrálják, pelenkázzák, etetik. Nekem ez egy picit visszataszító. Szval igazából 1-2 hozzám közelebb álló anyukával szoktam beszélgetni, így alapból a játszótéri közegben, ahol a gyerekeimet figyelem, nem mennék bele egy blogoló anyukával sem nagy okfejtegetésekbe.

2018. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én tavaly találkoztam össze véletlenül egy rendezvényen egy blogoló anyukával, odamentem hozzá, köszöntem, beszélgettünk kicsit.
2018. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En egyaltalan nem ugy latom h az anyukak koszonnenek mindenkinek a nagyobb jatszotereken. Vannak akik eleve nem is keresik a szemkontaktust. Vannak akik csak mosolyognak egymasra vagy biccentenek. En is csak annak koszonok akiket egyszer mar lattam vagy akik latszolag nyitottak a beszelgetesre. Nekem sem szoktak altalaban koszonni. Ha valaki egy jatszoteren azt mondja nekem h szia, rogton azon gondolkodom h ismernem kene? A gyerekemtol se varom el h egy tomott belvarosi jatszoteren ahol 20 percenkent cserelodnek az emberek, mindenkinek koszonjon.
2018. jún. 6. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Hát jóra tanítod.

Alap, hogy köszönünk, amikor megérkezünk, akármilyen zsúfolt is a játszó. Nyilván nem fogja mindenki hallani és egyesével se megyünk oda mindenkihez, hogy sziasztok, de aki mellé végül csapódik a gyerek, annak ismételten igen.


Kérdésedre: igen, köszönnék a celeb anyukának is, de nem kezdenék ősrégi ismerősként csevegni vele, hisz csak egyoldalú az "ismerettség". De a gyerekek kapcsán lehet szóba elegyednénk.

2018. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

"Nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, biztos rossz lehet hogy mindig felismerik."


Akinek ez rossz, az nem a neten éli az életét, és nem ír blogot, nem posztol minden nap többször...

2018. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Köszönök ha bemegyünk egy játszótérre, mindenkinek aki már ott van. Alap udvariasság.

De nem azért mert blogja van, ahol leírja/levideózza hogy Zsófika hogy büfikézett, merre kirándultak, vagy az ultimate kedvenc, a "mit ettünk ma?" Alapból nem követek ilyeneket, mert ezek ugyanolyan vadidegen anyukák mint bárki, csak sokkal jobban unatkoznak.

2018. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!