Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy találhatnék egy nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék egy nekem való srácot?

Figyelt kérdés

Tehát, kezdjük azzal hogy nagyon válogatós vagyok. Ha baj ha nem, én ilyen vagyok ennyi. Lehet nagyképűség lehet hogy nem, de én hozzám illőt szeretnék akivel el tudnék képzelni egy kapcsolatot ezért nem bárkivel lennék együtt.

Amúgy én élőbe szeretek inkább ismerkedni mert úgy olyan jó, jön magától minden és sokkal több izgalom van az egészben. Pl jaj most én is bejövök neki vagy mi.. meg ilyenek, értitek.

Neten ismerkedni is lehet, csak ott mégis más azért, jaj nem ír vissza, küld képet nem nagyon tetszik, élőbe meg lehet más mint a képen (jártam már így de abban pozitívan csalódtam mondjuk). De ettől függetlenül neten is lehet ismerkedni nem azt mondom, úgy is jól összejöhet akár.

Nem nagyon találok olyan fiút, aki annyira bejönne egyáltalán. Ritka ha valaki annyira megtetszik de mondjuk az akkor nagyon. Néha van hogy meglátok egy srácot és fuu. Csak olyankor nincs nagyon lehetőség hogy közelebb kerüljek hozzá, pl pont ment a kasszához, vagy az utcán sétált stb. Így nem igazán lehetett volna, még a nevét se tudhattam meg.

Ti mit javasoltok, járjak mondjuk el több helyre és akkor nagyobb valószínűséggel találok olyat aki jó lenne számomra?

Ne írjatok légyszíves rosszindulatú választ mert azokkal nem akarok foglalkozni, köszi

17/L



2019. nov. 30. 08:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Ha ÉLŐBEN szeretnél ismerkedni és nagyon válogatós vagy akkor szerintem is ITT próbálkozhatsz a leg hatékonyabban!
2019. nov. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2-es,én csak tanácsot kértem, az úgy megvan ? Nem azért írtam ki mert itt akarok ismerkedni, csak NORMÁLIS emberek véleményét szeretném kérni hogy mit javasolnának.
2019. nov. 30. 08:35
 3/12 anonim válasza:
0%
2-es vagyok! Akkor olvasd el az 1-es válaszolóét ha az jobban tetszik!
2019. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az 1-est meg inkább nem is mondom, nem megyek le ilyenek szintjére😅🤦‍♀️ De ah, írtam a végén hogy rosszindulatú válaszokkal nem is akarok foglalkozni erre mégis itt válaszolgatok.. Csak már felmérgel egyesekbe mennyi rosszindulat van rögtön. Ahelyett hogy jönnének értelmes személyek válaszolni.
2019. nov. 30. 08:44
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Ne válogass annyit mert vénlány maradsz
2019. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Válogatni a piacon kell. Szerintem te ott sem találnál semmit nemhogy az életben.
2019. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kokemenytescoskifli válasza:
13%
Szia! Szerintem úgy találhatod meg legkönnyebben az ideális srácot, ha rendszeresen kijársz közterületre és nézelődsz. Ha látsz olyan fiút aki tetszik figyeld ki jobban. Pl: mikor nincs otthon, van-e barátnője, stb. Ha pedig kivárod a megfelelő alkalmat, elrabolhatod. Ezek után tartsd fogva és próbáld megszerettetni magad vele. Lányokat fiúként nehezebb elrabolni, mert szétrúgják a sípcsontodat (saját tapasztalat).
2019. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Modeler ***** válasza:
54%
Gondolom a válogatás inkább külsőre megy esetedben. De ez úgyis csak az egyik tényező a sok közül aminek meg kell felelnie. Nyugodtan válogass a pasik között, van belőlük bőven, de úgyis meg kell ismerned őket előtte és utána tudsz csak dönteni, hogy akarsz-e velük kapcsolatot vagy sem.
2019. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Szakkör, verseny, klub, stb.


Mozdulj, ki, légy nyitott :)

2019. nov. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es es 10-es, na végre!! Köszönöm😊
2019. nov. 30. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!