Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol találhatnék magamnak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak egy animés srácot? 19/L vagyok és nem boldogulok a kapcsolatokkal (nem vagyok dagadt, sem bányarém. Csak egy átlagos lány)

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy imádom az animéket (de nem viszem túlzásba a rajongást meg ilyenek..nincs 1000 db anime kitűzőm, stb) ..és úgy vettem észre, hogy ez sokakat “zavar”..nem mind mondják ki..de látni rajtuk. Nem szeretnék lemondani az animékről, mert átsegítettek egy nehéz korszakon..és nehéz lenne csak úgy letagadni, hogy szeretem őket.. Így arra jutottam, hogy egyszerűbb lenne, ha hozzám egy hasonlóval kezdhetnék ezúttal..hogy kezdjek hozzá?

2019. febr. 25. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődj a baráti körödben ,hogy nincs e valakinek ilyen ismerőse . Esetleg anonim platformokon , csoportokban próbálj meg első sorban ilyen barátokat találni ,aztán majd alakul.

Megnyugtatlak vagyunk páran animések ;). Sok sikert .

2019. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok oda értük de nem zavar. Az egykori legjobb barátom is animézett, nem is kicsit. Nem zavart egyáltalán, nem emiatt lett vége...
2019. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem igazán értem ezt a problémát. Én egyáltalán nem nézek ilyeneket. Ha barátnőm lenne és szeretné, még lehet párat néznék is vele. Egyáltalán nem zavarna, ez olyan, mintha neki tetszene egy sorozat vagy film ami nekem nem és fordítva. Nincs ebből semmi gond.

Leírás alapján eléggé szimpatikus vagy szóval nem tudom mi lehet a baj.

Mellesleg nyugi, rengeteg anime fan van :D

De mint mondtam is engem se zavar, van ettől rosszabb is, ez olyan semleges, minha nem ugyan az lenne a kedvenc színünk, vagy más fajta üdítőt szeretnénk.

2019. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem lenne probléma, főleg hogy jómagam is szoktam nézni animéket, de nehéz elhinni hogy ez bárkit is zavarna, feltéve ha nem hanyagolod el a másikat az animék miatt :D
2019. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kissé kétségbe voltam esve, de sikerült megnyugodnom☺️😁
2019. febr. 25. 18:26
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam animéket nézni, sőt utálom is őket. De pont nem ezen múlna melyik lánnyal jövök össze...felőlem aztán horrort is nézhet egésznap.
2019. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
MondoCon-on ismerkedj :),és is ott leszek
2019. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Véletlenül nem Debrecenben laksz?
2019. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A gyakorin valósággal csak hemzsegnek az ilyen fiúk.
2019. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amúgy én szeretem az animeket csak fiatal vagyok.

16f

2019. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!