Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy ilyen lányal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen lányal összejöjjek?

Figyelt kérdés
A kérdés egy egyetemista 20 éves lányról szól. Én 17 éves szakgimnazista fiú vagyok. Gondolom az nem gáz, hogy egy ilyen korú lánnyal jövök össze, meg az sem ha egyetemista. Meg remélhetőleg egy normálisabb lány, nem fogja magát. Kicsit se nagyobbnak tartani magát nálam ezek miatt.. Kűlsőleg nekem elég minimálisan tetszik, ha a fejét nézzük. Bár az alakja viszont nagyon jó. Belsőleg, pedig ugye aranyos, kedves, romantikus, szeret buliba járni, szereti a természetett. Viszont minden buliba be pasizott kb. volt amikor 2-3 fiút is felszedett egy buliban, mikor még nem nagyon kavartunk. Mostanában nem láttam. Viszont még régebben, egy kb vele egy idős srácot fel szedett. És paprika sprayt fújt az arcomba. És leütött viperával, ezt valamilyen módon vissza fogom adni a srácnak. Viszont megszerettük egymást, de szerintetek ha össze jönnék vele, nem csalna meg. Vagy nem lenne velem fleggmább?

2019. nov. 30. 13:55
 1/9 anonim válasza:
51%
Ne merészelj összejönni vele. (Srác aki leütött viperával) 😂😂
2019. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :D!
2019. nov. 30. 14:22
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Jó vicc, de oké :D!
2019. nov. 30. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Minek jönnél össze olyannal aki nem tetszik igazán?
2019. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Igazad van, de láttam olyat, hogy valaki meg kiírta, hogy ő jó/szép csajr akar. Azt meg a sunyik beóltották. De tényleg végülis nem csak a kűlső a lényeg. De szivesen lennék együtt egy jobb csajjal is, plusz jobban őrűlnék egy korombelinek aki nem olyan pasi faló mint ez a csaj. De most ez a csaj kerűlt a legközelebb hozzám!
2019. nov. 30. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
És mi vagy te? Ösztönlény, hogy nem tudod kivárni a neked megfelelő lányt?
2019. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De bírok várni, volt már olyan barátnőm is aki jobban tetszett. Mert ti úgy gondoljátok, hogy ez a csaj akkor is off lenne ha jobban tetszene?
2019. nov. 30. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a csajjal semmiképp ne jöjj össze! Ha rendes srác vagy, akkor nem érdemel meg téged. Ilyen lánynál csak jobbat találsz.
2019. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én normális srác vagyok!
2019. nov. 30. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!