Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a családom meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a családom meg akadályozná, hogy újra összejöjjek a barátommal?

Figyelt kérdés

A családom meg akarja akadályozni, hogy újra összejöjjek a barátommal. Szakított velem, és én bele voltam betegedve. Sokat sírtam és nehezen viselték. Úgy gondolják hogy csak játszik velem és nem engedik hogy újra összetörje a szívem. Nagyon durván fenyegetôznek velem. Hívogatják, el akarnak menni a házához, meg akarják fenyegetni. Most mit tegyek?? Jogolag tehetnek ilyet? Higyan tudnám meg akadályozni? Beszélni már megpróbáltam velük de nem hagyják magukat. Bocsi a helyesírási hibákért csak nagyon ideges vagyok.

19l


2019. aug. 19. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szüleid csak jót akarnak neked. Bár ez azért túlzás. A srác ezek ellenére is téged akár? Akkor harcolj érte te is. Ha nem, akkor felejtsd el. Ha megfelelő anyagi háttérrel rendelkezel majd koltozz el a szüleitől, már ha még ott laksz.
2019. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak jót akarnak nekem ès ezt el is mondtam nekik. Igen ennke ellenére is velem akar lenni. Csak félek mert oké, hogy nagykorú vagyok és nem tilthatják meg de szüleimből kinézem, hogyha közlöm velük hogy most megyek és találkozom vele, a hajamnál fogva rángtnának visza a házba és ott is tartanának. Titokban meg nem tudnánk találkozni mert ha anyám gyanakodni mezd olyan mint az FBI. Kb semmit sem csinálhatnék az ellenőrzése nélkül.
2019. aug. 19. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:
csak annyit tehetsz hogy elköltözöl, vagy albérletbe barátoddal vagy hozzá.
2019. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 19 éves lány (kérdező) aki úgy gondolkodik mintha legalább 4-5 évvel fiatalabb lenne. Te se nőttél még fel csak az életkorod alapján vagy felnőtt. A családodra kellene hallgatnod és nem hisztizni ebben igazuk van teljesen. Miért hagyod hogy az exed kihasználjon megint? Nem lehetsz ennyire hülye.
2019. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Igenis azt gondolom, hogy érzelmileg és mentálisan is fel nőttem az életkoromhoz. Talán még éretteben is kezelem a dolgot mint a szüleim, akik amúgy úgy akarnak távoltartani a barátomtól, hogy ,,össze veretik”. A kapcsolatunkat át beszéltünk, hosszasan. Ez alapján született meg a döntés, hogy akkor folytatjuk. Külső szemmel persze, hogy úgy tűnhet a dolog, hogy hüyle vagyok és hagyom magam átverni. Itt most nem is erről van szó, hanem ha már újra összejöttem vele, em tudom mit kéne tennem, hogy felfogassam a szüleimmel, hogy ebbe talán nem kéne bele avatkozni. Értem én, hogy jót akarnak, de amit csinálnak és amit csinálni akarnak azt erős túlzásbak vélem. A barátom felőli szülők úgy álltak a dologhoz, hogy nem 21 éves féfrinak nem fogják megparancsolni, hogy kivel legyen. Szeretném ha a szüleim is így vélekednének a dologról.
2019. aug. 19. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:

"Igenis azt gondolom, hogy érzelmileg és mentálisan is fel nőttem az életkoromhoz."

Fel nőttél? Egybe kellene írni. Mi akadályozott meg téged abban, hogy megfelelő legyen a helyesírásod? Minden második mondatodban van legalább egy hiba. Hogy fogsz így megírni egy céges e-mailt amikor elkezdesz dolgozni?

2019. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Diszlexiás vagyok. Részletezzem még?
2019. aug. 19. 18:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy leszűrted a kérdés lényegét és, hogy válaszoddal segítettél megoldani a problémámat. Köszönöm.
2019. aug. 19. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Hallgass a szüleidre. Pasi van 1000+1 család csak egy.


Ha ekkora indulatokat vált ki a családodból a srác arra biztosan rászolgált. Valószínűleg a családodat nem vakítja el a habi dumája ami téged igen és naiv buta kislányként viselkedsz miatt.


Tudom nem én vagyok a szituban és konkrétan semmit nem tudok róla, de biztosra veszem hogy a családod külső szemmel reálisabb képet tud alkotni a dologról mint te magad.


Sok mindent nyernél, ha hagynád. A srácot aki összetörte a szíved és valószínűleg újra megtenné elengedheted ergo lelkibékét nyernél magadnak is a családodnak is és annak a szerencsétlennek is. (és a leírásod alapján fizikai békét is.)

2019. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!