Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A fiúk most tényleg ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk most tényleg ennyire nem tudnak kinyögni pár szót?

Figyelt kérdés

Mostanság kezdenek a fiúk érdeklődni irántam, aminek mellesleg örülök. DE! Olyan nehéz megkérdezni egy lánytól, hogy "Van kedved randizni?" vagy "Leszel a barátnőm?" stb.?

Csak mert eddig mindig utólag tudtam meg hogy az egy randi volt. Vagy utólag tudtam meg hogy jééé jártunk és most meg már szakítunk.

És ez elég kellemetlen tud lenni, hogy nem közlitek velünk lányokkal (vagy ki tudja lehet csak én fogtam ki pár ilyen jó madarat), hogy mi a valódi szándékotok velünk.

Nem is tudom. Ha nekem tetszik valaki akkor azt kimondom HOGY NEKEM TE OTT IGEN TE KELLESZ NÉKEM.

Szóval kedves hím egyedek tessenek ide leírni nékem, hogy hogyan szoktátok a randira hívást és a "leszel a barátnőm?" szituációt elintézni. Vagy akár csak szimplán az utalásokat a a tetszésre xd.

(ha picit értelmetlenül fogalmaztam, akkor elnézését kérem minden ide tévedő személynek de ideg állapotomba kerültem)


16/L



2019. dec. 7. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Leszel a barátnőm?
2019. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem olyan egyszerű kimondani a bűvös szavakat. Mindenki fél a visszautasítástól.....
2019. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Meg szerintem nem is illik ilyen konkrétan rákérdezni a dolgokra, olyan beütése van hogy csak le akar fektetni, minden más mindegy neki, csak gyorsan történjen már meg aztán ott is hagy. Tapintatosabban illik azért ismerkedni és az se baj ha nem rohantok egyből előre. Nem is kell szerintem konkrét randit kinevezni, csak találkozgattok és megismeritek egymást, aztán alakul a dolog. Ez nem bemondásra megy.
2019. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké értem mire gondoltok. És lehet picit erősen fogalmaztam mármint hogy így ténylegesen rákérdezni. Mert megértem ha ijesztő. De azért valami utalás? Mármint ti hogyan, milyen módszerrel tesztek lépéseket? Mert azért az elég kínos ha a lány nem vágja le a szituációt. Bár lehet én vagyok defektes és nem értem szimplán a fiúkat. :c
2019. dec. 7. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Persze ha meg kimondom akkor jön az elutasítás.
2019. dec. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem tudom milyen helyzetek voltak ezek, mi volt konkrétan, de ha elhív a srác valahova, azért lehet tudni, hogy az randi. Persze lehet olyanokkal volt dolgod, akik nagyon szarul adták elő magukat vagy hogy is mondjam..

De szerintem alapvetően nem szoktak a "randi" szóval indítani, az már egy elvárás, mikor még nincs semmi kapcsolódás. Én is csak, elmehetnénk együtt valahova, mondjuk kávézni, teázni. Ilyesmikkel kezdek, ha az kellemes, akkor tudatom, és kérdezem, hogy akar e ő is randizni még.

A járást se szokták tudtommal így konkrétan megkérdezni, hanem kialakul, érzik és utána max beszélnek róla.

Bár én speciel sima randizgatások után, ha bejön a lány, szeretem megkérdezni, hogy lesz e a barátnőm. Szerintem az aranyos lehet a jó pillanatban.

2019. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb mai férfi intelligens, viszont érzelmileg analfabéta. Ez nagyrészt a szülők és az oktatási rendszer hibája.
2019. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!