Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam meg a csajt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg a csajt, aki a boltban dolgozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy csaj, aki árufeltöltőként dolgozik egyik boltban, már régebb óta látom, szinte mindig ott van.


Arra gondoltam, valahogy be kéne próbálkozni nála, csak nem tudom, hogyan, mert mindig elcseszem a dolgokat.


Ti mit tennétek?



2019. dec. 8. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezel tőle valamit. Elvégre eladó, kezd valami áruval kapcsolatos cuccal. Ez, meg ez merre van, ez mennyibe kerül, stb.
2019. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyeneket kérdezel tőle, legalább biztos sokáig fogtok beszélgetni mert 90% hogy nem fog tudni válaszolni :D

Én se tudtam soha mi hol van, örültem ha vége volt a munkának és jöhettem ki, be sem tettem a lábam más osztályokra :D

De valóban valami a munkájához kapcsolódó dologgal kellene kezdeni, aztán onnan könnyebb már ha megszólítottad.

2019. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
52%

Attól függ milyen napszakban mész, mikor dolgozik.

Ha reggel, akkor: Jó reggelt!

Ha este, akkor: Jó estét!

Ha pedig közben, akkor: Jó napot!

2019. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Odamész, hogy bocsi, most találkozok először egy lánnyal, arra gondoltam viszek neki szív alakú bonbont, te pl. örülnél neki, esetleg tudod merre vannak? Ha azt mondja örülne, akkor mond, hogy már hozom is :D
2019. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle hogy eladó-e.
2020. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nőknek rinocérosz orruk van, és kiszagolják a louser pasikat, így ezáltal egyből eldöntik, hogy kell-e nekik vagy sem...

Hiába , de a nőknek teljesen más az érzésük...

2023. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!