Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy új városba költöztünk még szeptemberben, és így nem ismerek nagyon senkit sem a környékről. Még télen sulis okok miatt minden héten szerdán és pénteken korábban kellett mennem busszal, mint ahogy amúgy szoktam, és szerdánkén járt egy kb velem egykorú fiú is, aki nagyon megtetszett. Tényleg nagyon aranyoa volt és mindig előre engedett, de sajnos vége lett a suliban annak a dolognak, amiatt korán jártam, és így hát a fiút sem láttam utána.


Aztán mostanában hétfőn délutánonként, mikor az edzésem miatt későn jövök haza, ő is ottvan a buszon és mivel közel lakunk egymáshoz, ugye mindig együtt szállunk le és sétálunk. Valahogy meg szeretném szólítani, mert tényleg nagyon szimpatikus, csak nem tudom, hogy hogyan is kéne..


Tudtok segíteni? 16L és a fiú is 16 év körüli lehet



2019. márc. 31. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy nemrég költöztetek oda, és kérdezd meg nem tudja e hogy hol van egy bizonyos hely.

Ha bátrabb vagy, egyszerűen menj oda és köszönj neki, mondd, hogy szívesen megismernéd és kérdezd meg a nevét

2019. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!