Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16 éves lány vagyok. Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok. Van egy 34 éves pasi a lépcsőházban aki nagyon bejön, és szerintem én is neki. Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

#randi #16/L #34 éves pasi
2019. dec. 10. 13:33
1 2
 1/20 anonim válasza:
89%
Sehogy.
2019. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Mosolyogj, mint egy vadalma!
2019. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Egy értelmes, egészséges lelki állapotú, normál értékrenddel rendelkező felnőtt férfinek az égvilágon semmi nem fog kelleni egy 16 éves kislánytól. Jobb, ha nem kezdeményezel, mert csak kínos helyzetbe fogod magad hozni.
2019. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Több mint a kétszerese az életkora. Lehet bejössz neki. Én négyszer idősebb vagyok nálad, de a korodbeli lányokat én is megnézem. De ennél vége is a történetnek. Csinoska! Milyen helyes? Azta, de jól néz ki? Ennyi. Még gondolati szinten sem jelenik meg más.

Ő nálam fiatalabb persze, de aligha illetek össze. Lehet, elszórakozik veled picit mindenféle értelemben, ha rongy ember. Ha neked ez kell, te dolgod. Nem kellemes utána, amikor szemétbe kidobott rongynak érzed magad.

Miért nem a kortársaid között keresel olyant, akivel megértitek egymást?

2019. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

A Vőlegényem 42, jómagam 22 éves vagyok. 4,5 éve vagyunk együtt, és van egy csodálatos 3 éves kisfiúnk. Boldogok vagyunk.

Kisasszony! Írj privátban, majd adok normális választ.

2019. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Megmondó Kapitány ! válasza:
25%
Nekem is vágódik a fele annyi idős szomszéd lany. Meghivott egy kávéra a lakására, tett zenét meg ilyesmi. Sokáig nem kellett kérleljen :-D
2019. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem pedig igen is tetszhet egy 34 éves férfinak egy 16 éves lány és fordítva is.

Bezzeg ha fordítva lenne hogy 34 éves tanárnő a 16 éves fiúval akkor jaj de irigylem az álszentek kommentje az lenne, de fordítva egy férfi csakis szórakozhat a fiatalabb lánnyal.

Rengeteg példa van rá az életben hogy müködöképes kapcsolat alakul ennyi korkülönbséggel is, nem azon múlik. Sokan házasok és már évtizedek óta együtt vannak

2019. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően a majdnem 20 év nem lenne gond, HA mindketten felnőttek lennének, úgyhogy ne hasonlítsátok a saját helyzetetekhez, mert a kérdező csak 16.
2019. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Áhh, normális FELNŐTT nem közösül egy TINIVEL.
2019. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
54%

Hm, nem azt írta a lány, hogy "hogy tudnék azonnal az ágyábakerülni" ... hanem hogy hogyan ismerkedhetne meg vele.


Velem, és a környezetemben is elég sok példa volt a nagyobb életkor-különbségekre és az esetek jelentős részében működtek a dolgok.


Hogy miért ?


Mert a lányok egyre hamarabban érnek az utóbbi időben, a férfiak meg egyre inkább kitólják azt az időpontot, amikorra már "benő a fejük lágya".


Most ez a korkülönbség tényleg elég nagynak TŰNIK, de ha elkezd vele ismerkedni, találkozni, és komolyra fordulnak a dolgok, nem látom akadályát, hogy később akár normális felnőtt kapcsolat lehet belőle.

2019. dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!