Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ha bejön egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha bejön egy lány, akkor mindennap ráírtok? Egyből elhívjátok randira?

Figyelt kérdés

Más suliba jártok, ergó nem találkoztok mindennap...

Most próbálok rájönni, hogy barát vagy többként gondol-e rám, az őszi szünetben sokat találkoztunk a sráccal, mert közös a baráti társaság és nem tudom, hogy elhív-e a jövő héten találkozni vagy az még korai lenne (kb. 1 hete ismerjük egymást jobban..:D)

17/L, 18/F



2018. nov. 4. 20:09
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
Igen
2018. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sufferion ***** válasza:
100%
Nekem bejön egy lány egy kicsi idő után rá írok és ha eszembe jut valami ami olyan hogy érdekelné pl: szereti a cicákat talalok egy jó cicás oldalt,videót. Mindennap csak akkor írnak rá a lányra hogyha nagyon érdekli őket a csaj (szerelem stb) szóval ha vársz meg egy kicsit és nem lép akkor lehet nekes kell megindulnod mert sok fiú nem tud indítani vagy csak fél hogy besűl.
2018. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Énszerintem nagyon találékonynak kell lenni, nagyon jó beszélőkével kell rendelkezni, hogy valaki minden nap tudjon valami újdonságokról beszélni a másikkal. Én mondjuk lány vagyok, de én mondjuk nem írnék rá minden nap a szerelmemre, mert nem tudok annyi mindent mondani, és egy idő után mindkét oldalról akadozó lenne már a beszélgetés, és már egy idő után kellemetlen lenne. Élőben viszont sokkal jobb, gördülékenyebb a beszélgetés.
2018. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*szal amikor lehet;amikor mindketten ráérünk egyértelműen az élő beszélgetést részesíteném előnyben, nem pl egy ingerszegény környezetben ülve; és nem is látod a másik arcán a reakcióit; olyan gépies az egész. Szóval,van amikor jobb vagy az élő beszélgetés, vagy semmi. Mert pl most az iskoláról mit mondjon annyit? Nem hinném , hogy minden napra lenne valami jó sztorija. És ha van is, azt elmondja, az 5 perc; és akkor utána megin miről beszélgettek, akkor megint kifogy a téma, mert arról pl ugye nem lehet beszélgetni hogy áááá, felelés volt, írtunk egy dogát, ilyen óráim voltak. Hát az lássuk be nem túl izgalmas. :) De ez most egy példa volt, de a napok így sokszor ismétlődnek, nincs miről annyit beszélni:)
2018. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg van téma és időm, akkor simán
2018. nov. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor érzem, hogy fontos vagyok a másiknak, ha rendszeresen, jobb esetben minden nap beszélünk. ;)
2018. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!