Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 éves "párkapcsolatszűz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NLilkóó kérdése:

17 éves "párkapcsolatszűz lány keresi a megoldásokat, de hogyaan? :D

Figyelt kérdés

Még sosem volt kapcsolatom, de gondolom érthető, hogy 17 évesen már eléggé vágyom egyre. Nem is a testiségről van itt szó, inkább a nagybetűs szerelem megtapasztalásáról vagymi.

Tisztában vagyok a problémáimmal, én is látom, hogy nem vagyok sem szép sem csinos, viszont ha körülnézek, azt látom, hogy mindenki megtalálja a hozzáillő párt, nekem mégsem jön össze. Ehhez egyébként hozzájárulhat az is nyilván, hogy nem vagyok az a nagyon kijárós típus, de azért eleget vagyok közösségben ahhoz, hogy valaki 'megkörnyékezzen'(?xd). Vagy lehet, nem vagyok elég feltűnő egyéniség?..

Nem akarom túlhúzni, mert senki nem olvassa végig, de.. Ti hogy ismerkedtek? Félősként, introvertált személyisséggel? Social anxiety legyőzése lehetséges?



2019. dec. 11. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Próbálj meg többet kimozdulni, ismerkedni bárhol lehetséges. :)

És hidd el, te is meg fogod találni a számodra megfelelő párt, az egész csak idő kérdése. Nem kell “elsietni” a párkeresést. :D

2019. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Egyet értek az első válaszolóval. Sokszor alakul véletlenen is az egész ismerkedés. Hogy egy srác random megkérdez tőled valamit, vagy megkér valamire és ilyenkor alakulhat érdekes irányba egy párbeszéd, ha úgy folytatjátok. Biztosra veszem, hogy volt veled is ilyen, a legtöbb ember így ismer meg valakit. A társkeresőkkel is tehetsz egy próbát, ha szeretnél, de elég sok elemében kifogásolhatóak és nem valószínű, hogy találsz ott normális srácot. Egyébként a korunkbeli kamaszok árgus szemmel figyelik az ilyen kérdéseket (én véletlenül se vagyok ilyen :D ), hamarosan rengeteg privát megkeresést kaphatsz a közeljövőben.
2019. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

A "SZERELEM" is azon dolgok közé tartozik amit nem kapsz meg ha sóvárogsz érte, engedd el magad, move with the flow, és egyszer majd csak megtörténik, ne kattogj rajta hogy ilyen meg olyan jó lesz mert könnyen csalódhatsz, csak úgy mint mindenben, yk magasról lehet nagyot esni.


Szorongáshoz annyit, hogy tudom ez most furán fog hangzani, de ez amolyan fake it til u make it thing, so viselkedj magabiztosan, és akár hiszed akár nem, egy idő után az is leszel. Ezt pl úgy értem hogy ne feltétlen leszegezett fejjel összegörnyedve sétálj hanem nézz fel (előre) húzd ki magad stb, ha leülsz, ülj úgy ahogy neked az kényelmes, ez is boostolja az önbizalmad mert ügye minél komfortosabban érzed magad annál kevésbe stresszelsz, ami miatt kevésbe zavar hogy ki mit gondol és vissza az elejére.


Nem mondom hogy ez 100% működni fog neked is, én ezeket a tanácsokat egy pár videóból vettem, kipróbáltam és nekem működött, remélem neked is fog. további szép napot :) 18/f

2019. dec. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Én is itt vagyok 17 éves és még barátnőm se volt. Kicsit kezdem gáznak érezni magam... Hasonló vagyok ahhoz amit leírtál, inkább itthon ülök, de itthon is csak unatkozok... Kéne már valaki 😪
2019. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mit vársz? amíg nem teszel érte hogy egyáltalán esélyed legyen összefutni valakivel guess what nem is lesz senki aki foglalkozna veled. Én pl 4 éve vagyok magányos de eddig nem volt lehetőségem ezen változtatni, most lettem 18, munkát keresek, gyűjtök pénzt aztán majd hazaköltözök új életet kezdeni. Amíg én meg nem teszek minden tőlem telhetőt hogy ezt végre is tudjam hajtani akkor nincs jogom nyávogni hogy nekem milyen szar.
2019. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha netán elolvasnám utólag mielőtt elküldöm a választ nem ejtenék ekkora fogalmazási hibákat-_-.

Here's the correction:

"addig nincs jogom nyávogni hogy nekem milyen szar."

2019. dec. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat:)

Mostanában próbálok sokkal nyitottabb lenni, de nem siettetek semmit, bár ez eddig sem volt máshogy:D

Külön köszi 39.valaki-nek a fake it til you make it dologért:D nem mondom, hogy elmúlt a szorongásom, vagy bármi, de dolgozom rajta erősen. Próbálok kilépni a komfortzónámból, meg ilyenek.

Szóval, tényleg köszi mindenkineek

2020. febr. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!