Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Párok akik közt nagy a magassá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akik közt nagy a magasság különbség, milyen nehézségek vannak kapcsolatotokban emiatt?

Figyelt kérdés

2019. dec. 15. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Köztünk 30 centi a különbség, nem tudom az mennyire számít nagynak. :D

Iszonyú nehézségeink vannak... csak akkor puszilhatom meg, amikor ő azt úgy akarja (nem érem fel), nem csinálhatjuk mosógépen, mert túl magas hozzá, és kézfogásnál be kell hajlítanom néha a kezemet, mintha egy kislány fogná az apukája kezét.

Plusz tetőtéri lakórészben lakom, szóval amikor átjön, mindig beveri a fejét, de ez legalább vicces. :D

2019. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Barátnőm 50 cm-rel alacsonyabb nálam, kis kertitörpe. Állva le tud cumizni, én meg a fejére tudom közben tenni a sört vagy a hamutartót, nagyon praktikus. Sosem járnék normális méretű nővel.


Béla, 32

2019. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2-es, te állat, :D
2019. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!