Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért érdeklem a srácot?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdeklem a srácot? Hihetek neki?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy pozitíiv személyiség vagyok a kérdésem ellenére.. de most szeretnék reális válaszokat olvasni..


A srác 3 évig volt együtt a barátnőjével, és hogy szakitottak mpár hónapra elhívott moziba, randizni. Volt pár randink, és nagyon röstellem, de le is feküdtünk teljesen random.. ezután egy kicsivel kitalálta, hogy hiányzik az exe, és elköszönt tőlem.( ez júliusban)

Augusztusban írkált megint, de ignoráltam többnyire.

Szeptember végén ismét elkezdett irogatni. Mondván, hogy szeretné jová tenni, majd az első találka után szóvá tette, hogy ő csak vasárnap esténként szeretne találkozn (ugyebár mint egy normális kapcsolatban szokás...) , merthogy minőségi időt szeretne eltölteni. Hétköznap az egyetem miatt nem engedhette volna meg magának, hogy szánjon rám 1-2 órát. Elmondása szerint ez jó opció lett volna.

Egyértelműen elküldtem a fenébe, irtam neki, hogy meg fogja bánni.

Nos, hát most pedig így decemberbe írt ismét. Egy olyan este, amikor buliban voltam, és egyértelműen bulis hangulatban válaszoltam neki. Másnap ő vitt be a koleszba, és ahogy írásban, úgy élőben is bocsánatot kért, majd mondta,hogy szégyenli magát, és ha úgy gondolom adjak neki még egy esélyt. Ha meg nem, akkor tiltsam le mindenhonnan.

Most ott tartunk, hogy elvitt 1 hete egy fullos étterembe, inget vett fel, nagyon romantikussa tette az esemenyeket.

A héten meg voltam nála, és kavartunk. Most pedig tervezi tovább a találkozókat, egyelőre nem érzem úgy, hogy átverne..

Szerintetek higgyek neki?

Igazából magamban vagyok a legbizonytalanabb, hisz annyival szebb barátnője volt, szebb lányokat likeol, és nem értem mit akar tőlem.

Utólag mondta, hogy rájött, hogy olyan törődésnek örülne, amit próbáltam végig megadni, és hát ez abszolút így is volt, illetve hat nagyon nem az exe típus vagyok, aki énközpontú volt a kapcsolatban (a lány barátnőjével szoros kapcsolatban voltam onnan tudom..) , en inkább kettőnkre vagy rá helyezem a hangsúlyt, meghallgattam stb..

de nem értem, hogy miért nem egy szebb lánynál próbálkozik?! Vagy higgyek egyáltalán neki?

17/L



2019. dec. 21. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem hinném, hogy konkrétan te kellesz neki, csak te állsz vele szóba ezek után.
2019. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Szóval első alkalommal találkozgattatok, le is feküdtél vele, majd ott hagyott.

Bocsánatot kért, visszamentél hozzá.

Aztán második alkalommal közölte hogy csak vasárnapi szexre kellenél neki, elküldted a fenébe majd bocsánatot kért és visszamentél hozzá.

Most megint szeretne valamit, amiből megint az lesz hogy megbánt, de egy bocsánatkérés és minden el van intézve.


Ha neked ez nem probléma és szívesen érzed magad minden bocsánatkérés után átverve, akkor persze, higgy neki.

2019. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem az, hogy szivesen fogadom, ha atver.

Inkább az a hozzáállás társul a döntésemhez, hogy hogyha én kaptam volna annó esélyt, én éltem volna vele. Én nem kaptam, és három éven át minden nap sírtam, nem akartam élni, életem legrosszabb időszaka volt.

Eldöntöttem, hogy én megadom az esélyt a változásra.

Most úgy tűnik, észrevette a hozzáállásom előnyét, és reméljük, nem él vissza. Az, hogy megadom az esélyt, annak örülni lehet..

Tulajdonképpen, attól, hogy megadtam, még nem tudok bízni egyelőre benne.. de abban hiszek, hogy bárki meg tud változni

2019. dec. 22. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!