Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel néhány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel néhány hete írogatok meg találkozgatunk, de már szerintem nem érdeklem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Régebben gyakran írtunk egymásnak, ő is és én is kezdeményeztünk. Nem járok veled de nagyon úgy éreztem, hogy ő is és én is szeretném, pl ő mondta először hogy találkozzunk, Azonban az utóbbi héten már nem írt, csak én kezdeményeztem. Néhány napja pedig meg se nézi sokszor az üzeneteimet és csak egy nappal később válaszol egyszavas baromságokat. Élőbe is gyakran találkozunk az iskola miatt de ott is már egyre zárkózottabb és kerül engem. Miért lehet ez, pedig mindent megkapott amit szeretett volna, és azt hittem hogy jó úton haladunk, mert ő is kezdeményezett. Tudom hogy valószínűleg nincs esélyem már nála de érdekelne engem hogy mi lehet ennek az oka, hogy egyik nap tökéletes a kapcsolat és hirtelen csak semmi indok nélkül megromlik?
2018. jan. 15. 20:53
 1/1 anonim válasza:
Picit kell hagyni személyes teret neki. Ne irj,és igy tud hiányolni. Ha folyton irsz akkor nem lesz mikor hiányoljon. Lehet zavarja,hogy ennyit keresed. Mindig kell egy kis szünetke,nem kell minden nap irni. Ne adj bele minden érzelmet egy üzenetbe,inkább élőbe mutasd ki hogy mennyire is értékes számodra,üzenetekbe légy egy picit ridegebb,és távolságtartobb ugyanakkor érdeklödő is. Remélem segithettem.
2018. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!