Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 évesen csak idősebb lányoka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen csak idősebb lányokat érdeklem, így érhetek el valamit?

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm,rengetegszer próbálkoztam de sehogy nem akart összejönni.Ha lett is volna valami,mindig a korom volt kifogás.

Regisztráltam egy társkereső oldalra.

Ezen az oldalon lehet "tetszikelni" a másikat.

Jó pár 15-18 éves lánynál rányomtam de nem reagált egy sem.Ellenben 19-27 éves lányok gyakran nézegetik a profilom és jelölnek meg hogy tetszek nekik.

Szerintetek megéri próbálkozni náluk annak ellenére hogy "fiatal" vagyok?


2018. szept. 23. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán. Ha tudják, hogy hány éves vagy, és úgy jelöltek be... Az is lehet, hogy nem a valódi korukat adták meg, és fiatalabbak.
2018. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pedig 30 évesen a 45+ pasiknak kellenék csak. Nekem meg ők nem... Na jó, ha volna egy nagyon jóképű 50-es, mint Jeffrey Dean Morgan, akkor talán egy olyan nem zavarna! Hahah! xD


Viccelődök itt, de tényleg megértem a helyzetedet (csak ugye nálad éppen fordított a szitu). A nekem-való pasik rám sem néznek. Vagy amelyik mégis, az már nős, és élből rosszul vagyok a gondolattól, hogy kapcarongy legyek... Blöhh.

2018. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia. Szerintem biztosan bejössz/bejönnél 15-18 éves lányoknak is. Lehet hogy rossz helyen keresed azt a valakit. Hidd el, nem fogsz egyedül maradni. Előbb utóbb biztosan lesz barátnőd, Az ember társás lény. :)) 16L
2018. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ilyen mai divatos fejed van. Na azért oda vannak a puncik.
2018. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha bejon a kulsod,en is jobbrahuzlak.

N/34

2018. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!