Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az esely a fiu es lany...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esely a fiu es lany kozotti baratsagra?

Figyelt kérdés

Csak szerintem nincs?

Szerintetek miert nincs azon kivul hogy valamelyik fel tobbet erez


2019. dec. 31. 02:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az esély. Ha a lany es a fiu legjobb baratnak tekintenek, akkor kesobb lehet szerelembe fognak esni...
2019. dec. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem vannak lány barátaim, teljesen jól működik.
2019. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Létezik egy ideig de aztán általában az egyik fél elkezdi többet érezni a másik iránt.

Akkor működik biztosan ha az egyik fél meleg.

2019. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Nekem fiúkkal jobban működik a barátság mint lányokkal. Van egy időszak valakinél hogy úgy érzem oda vagyok érte egy darabig, de ez tényleg csak rövid idő

És utána már el is van felejtve a dolog, nem gondolnék rá máshogy, csak barátként.

2020. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Számomra nem létezik, ezt megtapasztaltam. Nekem ha nem szimpatikus egy lány, nem tartom vele a kapcsolatot. Ha viszont szimpatikus akkor beszélgetek vele,keresem a társaságát, meg próbálok vele sűrűbben találkozni. De fiú-lány barátságnak szerintem nem sok értelme van.
2020. jan. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van. Nekem nagyon sok fiú barátom van, és az is kell, hiszen nem jó ha csak a saját nemedből választasz barátokat, hiszen ő más szemmel lát, segíthet tanácsot adni.

Attól még hogy a másik fél többet érez, az nem fog örökké tartani. Ha megbeszélik és rájönnek, hogy ez nem kölcsönös, attól a másik tovább tud lépni, ha akar, mert fontos neki az a barátság. (történt már ilyen, és utána is jóban maradtunk)

2020. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Lány vagyok, csak fiú barátaim vannak. Egyik se jön be, van amelyikkel évek óta barátok vagyunk, sose volt köztünk semmi. Nekem van pasim, legjobb barátomnak barátnője, de attól még elvagyunk, sokat vagyunk együtt, elmegyünk kajálni, vagy bárhova, megbeszéljük a bajainkat, de nem akarunk többet. Szerintem felfogás kérdése. Szerintem működhet, szerinte is, így működik. Ha te úgy gondolod hogy nem, akkor ne barátkozz ellenkező neművel, ennyi.
2020. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!