Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a piros szinu SPURI adalek...

Mi a piros szinu SPURI adalek es a kek szinu SPURI uzemanyag adalek kozotti kulonbseg? Illetve mennyire hasznos ez a spuri?

Figyelt kérdés

#spuri #uzemanyag adalek
2019. okt. 30. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Semmi értelme, csak a lelkeden segít.
2019. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

A kékben több az adalék elvileg.


Segít pl. kitisztítani a tankban lévő lerakódást, könnyebben indul tőle a benzines autó télen.


Az hülyeség, hogy nem ér semmit mert ér... télire én is vettem egy fél literest, igaz nekem dízel autóm van de annak sem árt, hogy könnyebben induljon :)

2019. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
"Segít pl. kitisztítani a tankban lévő lerakódást" sőt még az AC pumpa cseréhez is hozzásegít így. :D
2019. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha annyira ganyés a tank akkor igen :DDD


Nekem az öreg merciben 3szor kellett üzemanyagszűrőt cserélnem úgy meginditotta azt az utólag kiderült 1-2kg kőolaj sarat ami a 30 év alatt gyűlt össze :) :)

2019. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

2. Ha a tankban levő lerakódást segít tisztitani, akkor azt mind felszedi és visze be főszűrőig.

De ettől aztán nem indul jobban.

2019. okt. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból egyszer vettem én is egy flakonnal. Akkor kb 10 éves, 250.000 km futású dízel autóba vettem, a piros színűt adták a boltban.

Tankolásokként szorgalmasan adagoltam amíg tartott a flakon. De az ég világon semmi különbséget nem vettem észre! Igaz, hogy nem is volt előtte sem semmi gondom az autóval, mindig azonnal indult és mindig a jobbik gázolajat tankolom márkás kúton.

Szóval azt nem mondom hogy semmit nem ár, mert sokan esküdöznek rá. De engem nem igazán győzött meg.

2019. okt. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
...és még mindig vannak emberek, akik hisznek a folyékony autószerelő legendájában.
2019. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi a kollegámmal próbáltuk ki, nekünk bevált.

Neki benzines VW, nekem Mitsubishi. Nyilván nem kell csodát várni tőle. Nekem picit jobban húz az autó. Indulás nem könnyebb mint előtte, de jobban megindul. És csak a kicsit vettem belőle, a 125 ml-t, 2200 Ft-ért. Ennyit megért, fogok még venni ha jön a hidegebb idő.

2019. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a kéket.
2019. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy 1 flakon után nem lesz eredmény és igen nem lesz változás, akkor lenne ha pl mezei gázolajat tankolsz és pl x km nél porlaszto hibád lesz vagy magasnyomásu a száraz nem minőségi gázolajtól. Ha ezt használod akkor jó eséllyel ez segít megúszni ezt a hibát vagy legalább kitolni. Nem tűnik olyan hihetetlennek, ez tartalmazza azt amit a gázolajnak kéne. Talán a prémium dieselben benne van de kitudja. Ami biztos: nagymotorba télen nagyon bevált+ ritkán használt autóba is. Könnyen indul télen sok állás után is ha ez van benne, de beletöltés után átjáratva a motort hogy bejusson a rendszerbe, és utánna mehet téli álomra és simán indulni fog nem kell kőszörültetni.( nyilván feltöltött aksival) szóval ja 1x beleöntöd és várod a csodát akkor ez nem neked való.
2021. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!