Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ki mit tanácsol az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tanácsol az első randira ha a fiú 18 éves én meg 2 évvel fiatalabb vagyok? Valami tipp? Viselkedés öltözés téma stb

Figyelt kérdés
Hogy tudom elérni hogy tetszek neki?

2020. jan. 6. 20:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez csak egy találkozás, normális válaszokat szeretnék
2020. jan. 6. 21:08
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

Légy önmagad, tiniknél tudom ez nagyon nem menő, de inkább ne szeressenek önmagadért mint szeressenek valakit, aki nem te vagy. Ha az első kapcsolat nem is jön össze, akkor sincs tragédia. A lényeg mindig az, hogy légy önmagad és érezd magad jól a bőrödben, legyen önbizalmad. Az öltözködés is... Olyat vegyél fel, amiben jól érzed magad, mert különben feszengeni fogsz, ami nem szerencsés :) Nem tudom hol lesz a randi, de ahhoz illően öltözz. Szerintem nem feltétlen előny, ha kiteszed amid van és "beszexizel", jobb ha titokzatos az ember. De sajna a tizenéves pasik angyrésze teljesen idióta, aki csak a ciciket látja meg a puncit, szóval...

Lényeg, hogy add önmagad és olyat vegyél fel amiben nem feszengsz. Ha sose hordasz mini szoknyát, most se vegyél fel. Az önbizalom a legszexibb, amit egy nő viselhet ;)

2020. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!