Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi a az a magatartás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a az a magatartás forma, ami nektek bejön első randin?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják, hogy meg kell találni az aranyközépútat. De belegondolva nem igazán tudom hogy ez a valóságban mit jelent. Most konkrétumokra lennék kíváncsi. Lányként nem tudom mit tehetek meg egy randin és mit nem. Alap egy jó kedélyű, vidám ember vagyok. Szeretek viccelődni és akár kissé perverz megjegyzésket is. Mesélni és sztorizgatni is imádok. Nem tudom, hogy mennyire adhatom teljesen önmagamat az első randin.
2019. dec. 27. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Életkortól is függ!

Legyen beszédes, közlékeny-de figyeljen arra, hogy a másik mennyire akar megnyilvánulni, ne fojtsa meg, legyen vicces is, de semmiképp nem oerverz.

2019. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mindig teljesen légy önmagad


17F

2019. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cukiság, figyelem, érdeklődés :P
2019. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Ezek alapján nálam teljesen adhatnád önmagad. Arra azért figyelj, hogy ne merülj nagyon bele a mesélésbe, ne nyomd el a másik felet. Ha egész randin csak beszélsz és beszélsz a partnered pedig meg sem szólal, akkor abból nem lesz semmi jó.

Ha mindenképp mesélős vagy akkor próbálj rövidebb sztorikat mondani, vagy kérdezd meg gyakran a véleményét, ilyesmi. Érdeklődj Te is felőle.

A többivel szerintem semmi prbléma nincs :)

19/f

2019. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az a fontos, hogy tudjunk beszélgetni, ezáltal meg tudjuk ismerni egymást.


Nálam az első szűrő a lányoknál, ha folyton csak én érdeklődöm róla és ő semmit nem kérdez rólam. Olyan érzésem van ettől, mintha interjúznám szegényt.

Ha egy lány ugyanúgy érdeklődik irántam, ahogy én őiránta, akkor el tud indulni egy normális kommunikáció.


A második szűrő, ha átment az elsőn, hogy vannak-e céljai, amiket önerőből szeretne megvalósítani. Szeretem kérdezni a lányokat az álmaikról, ambícióikról, szerintem ezáltal lehet a legjobban megismerni a másikat. Ha nincsenek céljai akkor tudom, hogy rajtam fog élősködni és nem lesz saját, autonóm élete a párkapcsolatunkon kívül.


A harmadik szűrő a testiség. Mennyire fontos neki a saját egészsége, sportol-e, egészségesen táplálkozik-e, mennyire van rendben a saját testével. Ezáltal előre tudom vetíteni, hogy szexuális szempontból mennyire fogunk összeilleni. Nyilván ezt nem lehet csak ez alapján meghatározni, de egy jó kiindulópont.

Ha egyáltalán nem törődik a testével, akkor azonnal hagyom az egészet. Illetve ha nagyon görcsösen nyilvánul meg testiséget érintő témákban akkor tudom, hogy esetleg még szűz vagy valami miatt gátlásos.


Talán ez nekem a három piros lámpa, ha randizom egy lánnyal. Remélem segít. :)


25/F

2019. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lazy Lover ***** válasza:
Határozotság meg ne fogóval keljen ki húzni belőle a szavakat legyen bő beszédű
2019. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!