Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek most ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek most ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

nem olyan régen jöttünk haza egy sítáborból, ahova úgy mentünk el egyik haverommal, hogy kb senkit nem ismertünk. mind a 3 estét 3 csaj szobájában töltöttük, de ott még igazából semmi nem történt, csak kis iszogatás, film nézés és kb ennyi. Én éppen tegnap gondoltam rá, hogy ráírok a 3 közzül az egyik csajra, hogy van e kedve találkozni (merthogy nagyon megtetszett nekem a sítáborban). De még mielőtt írtam volna neki hívott haver, hogy nem e nézek át hozzá. Átmegyek, erre láss csodát, a három csaj közzül pont Ő van ott havernál, akinek írni akartam.

én 22/f

haver 20/f

a csaj meg 19

most ebben a helyzetben mihez kezdjek?



2020. jan. 13. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a csajjal több is van- ami azért elég valószínű, így ahogy leírtad- akkor hagyd őt, a haverod gyorsabb volt.
2020. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, a haverod volt a gyorsabb, ez van. De lehet, hogy nem jön össze a dolog, és akkor te leszel az, aki megvigasztalja a lányt :)
2020. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örrülj a szerrencséddnek, merrt ha élőszóbban ismerrkedsz, tallán nem vesszi ésszre, hogy millyen bénna a hellyesírrásod.
2020. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a haverodat, hogy akar-e tőle valamit és ha jó barátok vagytok akkor tudtok őszinték lenni egymással és talán te is megemlítheted, hogy neked tetszik ez a lány. Ha rendes barát, megértő és ha nem akar semmit a csajtól akkor hagyja, hogy valami legyen kettőtök között. Remélem összejön neked!:)
2020. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!