Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy forditanatol komolyabbra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy forditanatol komolyabbra?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel nagyon “szimpatizalunk”.

Szoval neha szunetekben beszelgetunk, nagyon sokat szemezunk, es mar majdnem fel eve beszelgetunk snapen.

Elhivtam februarban egy kocertre ahol en is fellepek.

A chat pedig szerintem kocsot keud unalmas lenni mert olyan mintha kerulnenk a forro kasat. Viszont barmirol tudunk beszelgetni, es ezt nagyon elvezem.

Probaltam mar 1x kiszedni nagyon finoman belole de o nagyon okos volt es konkretan leoirta h most direkt kiter a valasz elol.

Szerintetek, mit kene csinalnom hogy kicsit komolyabbra forduljon?


Lehet ez az en gogom, de elhivni nem nagyon szeretnem sehova, mert mindketten eleg elfoglaltak vagyunk, es tartom magam ahoz hogy ez nem a lany feladatkore.

16L



2020. jan. 17. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Lányom! Először tanuljál meg írni, mert ultra gáz hogy minden egyes mondatodban helyesírási hibákat vétesz. Nem is értem az ilyen embereket......
2020. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Ha megtanulsz helyesen írni, maximum választ kaphatsz a kérdésedre. Addig meg remélem hogy nem, mert egy tiszteletet nem adsz felénk hogy helyesen írj.


22F

2020. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy hogy chaten más az ember és semmi értelme fél évig ott beszélgetni ha élöben meg tuazta semmilyen.
2020. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem akar tőled semmit. Ha akarna, már rég elhívott volna randizni. Nekem ez a kitért a válasz elől is inkább azt mutatja, hogy nem akar komolyabbat, csak nem akar megbántani..22/N
2020. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!