Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek az érzelmeimtől, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az érzelmeimtől, ha a komolyabbra fordulna a dolog?

Figyelt kérdés

Folyton rinyálok, hogy nekem nincs senkim és soha nem lesz kapcsolatom.Viszont amint valaki közelít, akar valamit tőlem lerázom.Miért van ez?Más is szokott így lenni?Esetleg szeretne valaki erről beszélgetni?

17/L



2018. ápr. 2. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből annyit lehet mondani, hogy azok a fránya hormonok...

Beszélhetünk róla.

2018. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak fiúba
2018. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont ugyanígy érzek... Bár még nem volt kapcsolatom, amint tudomást szereztem róla, hogy valaki érdeklődik irántam, egyből beijedtem.
2018. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel
2018. ápr. 3. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!