Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha (azt hiszem)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha (azt hiszem) tetszik egy volt osztálytársam?

Figyelt kérdés

Most tizedik osztályos vagyok (szóval tizenhat éves) és azt hiszem bejön az egyik volt általános iskolás osztálytársam. Akkoriban elég jóban voltunk - bár bizonyos testi hibáim miatt mindig is féltem közeledni a fiúkhoz, vagy akár lányokhoz is. Sajnos miután elballagtunk a volt osztályközösség feldarabolódott, a fiúk és a lányok külön-külön találkoztak néha, de ma már ez sincs meg. Na de a lényeg az, hogy másfél éve nem találkoztam a fiúval, egészen a mai napig, mivel egy esemény volt a volt sulinkban, és az öcséink ott osztálytársak. Szóval ezalatt az idő alatt elég sokat gondoltam rá, sőt, próbáltam elhívni ilyen osztálytalálkozó-szerű összejövetelekre, de elég komolyan sportol, és a meccsek miatt sajnos sosem ért rá. Ma, amikor egymás mellett ültünk és beszélgettünk, az olyan jó érzéssel töltött el. Igazság szerint általánosban sem volt közömbös számomra - legalábbis azt hiszem, akkor nagyon sok minden kavargott a butuska fejemben -, de most, a viszontlátás után viszont, nem is tudom, olyan boldognak éreztem (érzem) magam!

Nem tudom, mit tehetnék. Nem írhatok rá csak úgy, az nem az én műfajom, nagyon béna vagyok az ilyenekben. Talán szervezhetnék egy baráti találkozót, ahová őt is meghívom. Csak az a gond, hogy nemrég tették fel a járógipszet a bokájára, és kétlem, hogy lenne kedve vagy energiája találkozni velünk. Jaj, tanácstalan vagyok. Kérlek, segítsetek ki!



2020. jan. 25. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a tesodon keresztul meg talalkozhatsz vele..... ha valahogy elered hogy az ocseitek joban legyetek akkor valoszinuleg a sraccal is tobbet talalkoznal es akkor mar baratok lennetek es utanna meg mar rairhatsz baratkent es kesobb tobb is lehet belolle
2020. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából az öcséink jóban vannak, egxütt dzoktak cs:go-zni meg biciklizni, de így nem sok esélyt látok arra, hogy valamilyen formában is találkozni tudnánk. nem igazán szoktak a testvéreink átjárni egymáshoz, ő meg főleg nem.
2020. jan. 26. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!