Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Már régóta tetszik egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta tetszik egy lány, aki readásul az osztálytársam, de alig ismerem. Szerintem én is tetszem neki, de nem merem elhívni mert mi van ha mégse. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmi veszteni valód:)) Szerintem hívd el randira! Sok sikert!

16/L

2016. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. :)

Mégis mit veszíthetsz? :) Mindenképp megéri megpróbálni, ha nem teszed meg, sosem fogod megtudni, hogy mit akar tőled a lány. Lehet hogy jó is kisül belőle, szóval csak hajrá! ;)

2016. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi és valami segítség, hogy hogyan kéne elhívnom?
2016. szept. 9. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá nap végén vagy szünetben ahol nem vagytok sokan és hívd valahova (akár fagyizni ebben a jó időben, vagy sétálgatni stb) de nem kell úgy kezdened, hogy: Szia, tetszel elmehetnék stb...., hanem mondjuk úgy, hogy: lenne kedved eljönni velem ma... mert akkor az érzéseid majd ott eltudod mondani és ha igent mond valószínűleg nyert ügyed van.

+ha visszahúzódóbb a lány akkor úgy hívd el hogy hétvégére és akkor te is mentesülsz attól hogy a barátnői ott fognak zsongani.

14/L

2016. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15
2016. szept. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!