Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16 vagyok egy 15 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 vagyok egy 15 16 éves csajra akkarok rá írni és elég oda a szia mizu vagy találjak ki valamo kreatív szöveget?

Figyelt kérdés

2020. febr. 3. 23:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Sziamizu
2020. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2. Kosz gondoltam még van a hétvégi program
2020. febr. 4. 00:34
 3/14 MadSeal ***** válasza:
92%
Szerintem nem jó neten kezdeményezni beszélgetéseket, fiatalon pláne. Tapasztalatból mondom, hacsak nem vagy Jason Momoa és Brad Pitt közös gyermeke, akkor egy netes kezdeményezéssel nem fogsz sokra jutni, mégha elsőre jót is beszélgettek. Ha meg beszélni fogsz vele, tűnjön teljesen véletlennek, mintha ő is csak egy ember lenne, a sok közül, akivel pont van valami elintézni valód, vagy valamihez köze van, ami téged épp foglalkoztat. Az a lényeg, hogy ne érezze, hogy oda vagy érte, és hogy te biza most fel akarod szedni. Ha már beszéltetek valamennyit, köszönő viszonyba lesztek, akkor elkezdhetsz vele írni. Csak ügyesen!
2020. febr. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szia"-val neten ismerkedni annyi, mint ugyanezt momdani az utcán, aztán tovább menni.

Bárkitől "mizu"-t kérdezni csak akkor, ha elviseled a lehetséges "Közöd?" választ.

.

A normális, etikus kapcsolat kezdése a köszönés utáni magyarázat, miért rabolod idejét, mi az, amiért beszédbe elegyedni kívánsz vele.

2020. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "Szia, mizu?" szöveg a halálom, sose írok vissz ilyenre.

"Mizu", milyen szempontból?

Szerelem, tanulás, család, suli, sport...mi???

Mit lehet erre írni?

2020. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele hogy aki úgy ír rám hogy 'mizu?' annak vissza se írok és nem érdekel hogy ez bunkó dolog-e.

Ez a szöveg a világ legrosszabb kezdeményezése , esküszöm ennél még azok a béna csajozós szövegek is jobbak :D Persze majd egy ismeretlennek biztos leírja hogy épp milyen élete csak mert megkérdezte hogy mizu :D

Találj ki valami mást, nem kell nagy dolgokra gondolni pl.: "Szia, nagyon szimpatikus vagy képek alapján, lenne kedved beszélgetni? :) " Vagy akármi ilyesmi

22/L

2020. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én inkab még próbálok élőbe csajozni (:
2020. febr. 4. 12:15
 8/14 A kérdező kommentje:

Én ki tálaltam egy szöveget szerintek?



Szia mi lenne ha meg ínnak egy kólát, vagy te inkab vagy te inkab a söröcskét -bírnád? Én minda kettőt -bírom főleg egy nagy meló után Na mind1 is lépek várom aranyos válaszod

2020. febr. 4. 12:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a mizura nem tudok mit válaszolni.

Ismered egyáltalán? Vagy ismeretlen?

2020. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Odüsszeusz92 ***** válasza:
36%
Nem a szövegtől függ, hanem a kinézetedtől.
2020. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!