Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak? Nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nem is egy városban vagyunk, megéri megismerni egymást?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból regisztráltam társkeresőre, de cska megnézni, hogy milyen, ezért nem magamról raktam ki képet és nem is a valós dolgokat írtam bele... Most elkezdtem beszélni egy sráccal, nagyon szimpatikus és idősebb nálam 4 évvel (18-22) Budapesten vagyok én, ő kb 100 km-vel lakik odébb. Es eddig tényleg szimpatikus és közvetlen. Megérné ha esetleg saját névvel és képpel újraregisztrálok és úgy veszem fel vele a kapcsolatot?
2020. febr. 8. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha saját névvel és képpel regisztrálsz meg éri 110-160 km nekem még nem nagy távólság ha olyanról van szó akit szeretek! Szóval ismerd meg éa lehet megszeretitek egymást. És 4 év nem nagy korkülönbség, van olyan lány ismerősöm aki 14 évesen 23 évessel volt együtt mégis szerették egymást!
2020. febr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!