Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Rátaláltam egy lányra Facebook...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátaláltam egy lányra Facebookon (kb.80 km-re lakik tőlem). Képek alapján tetszik, de szeretném jobban megismerni. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Csak a kezdés nehéz mert facebookon még nem csináltam ilyet. Ha ez meg van akkor utána már megy ha randi lesz belőle akkor is. Életünkbe nem találkoztunk egymással, ezért óvatos akarok lenni, nehogy feljelentsen zaklatásért :D

2019. jún. 26. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk kezdésnek jelöld be
2019. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha ennyire messze lakik sehogy. Én azt tapasztaltam hogy távakpcsolatot nem lehet fenntartani, mert azt a közelséget es mélységet amit heti minimum 1-2 tali adna nem lehet semmivel se pótolni.
2019. jún. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1# de nagy arc vagy😂 köszi a válaszokat
2019. jún. 27. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nem látta üzim és egyik ismerősömét se szerintem meghalt :c
2019. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De még is valamit, hogy hogyan lehet elkezdeni egy ilyen beszélgetést? Csak egy tippet kérek
2019. jún. 27. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pl régebben úgy csinaltam,hogy nezegettem fb profilját,hogy miket oszt meg milyen oldalakat követ stb. aztán rákérdeztem valamelyikkel kapcsolatban, tudtam előre a válaszát kb, de 1 beszélgetést igy is ellehet inditani :D inkább,mint a szia mizu :D


vagy csak lazán ráirsz,szia van kedved dumalni?:DDD

2019. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GySzilvia ***** válasza:
jelöld be!
2020. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!