Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányként hogyan kerüljem el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyenszépnapod! kérdése:

Lányként hogyan kerüljem el a barátzónát? A fiúk mikor raknak egy lányt barátzónába?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszi

#fiú #lány #friend zone #kerüljem el
2020. febr. 10. 18:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
Akkor is 9-esnek van igaza. Örülök, hogy ilyen komment is van.
2020. febr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
15%

A 4-es miért pontozták le 0-ra? Szerintetek a fiúk szűz kapcsolatban szeretnének lenni 16-17 évesen? Jó nem azt mondom, ne azzal kezdődjön a kapcsolat első hete, de azért több hónapot / fél évet/ éveket meg teljesen hüly3ség rá várni. Persze, azzal nincs baj ha a lány 16 évesen még szűz tényleg, de véletlen se várja el hogy majd a fiú is így akarjon kapcsolatba lenni.

ÉS NEM, NEM CSAK A SZEXRE MENNEK A FIÚK CSAK ÉPPEN A KAPCSOLAT RÉSZE.

Általában az alapján kerülnek nálam friendzoneba a lányok, ha az értelmi szintjük nem felel meg az elvártnak, esetleg túl könnyűvérűek, ha kelletik magukat, ha külsőre nem tetszenek, ilyesmi...

2020. febr. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:

Ez egy eléggé összetett kérdés :)

Van, hogy a barátság alakul át (akár évek alatt) szerelembe.

Egyébként figyeld a jeleket, hogy tetszel-e neki, mennyire szeretne a közeledben, vagy akár kettesben maradni. Ha csak lazán kezel, mint egy havert, akkor nem valószinű, hogy többet akarna.

A másik megoldás, elé állsz, és elmondod neki, hogy tetszik neked. (bár itt benne van a pakliban, hogy magyon gyorsan elkezd hátrálni)

Szóval szerintem türelem, és figyelt a srác reakcióit, mert ha bejössz neki, azt elöbb utóbb észre fogod venni.

2020. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
35%
De imádom a taknyokat akik 0-24 lepontoznak mindenkit akinek igaza van aaaaaaaaaaa
2020. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azokat a taknyokat imádom akik mindent jobban tudnak mi denkinél,azt is tudjak hogy a világ másik felén elő embereknek mi a jó:)

Igen,16 evesen létezhet jó kapcsolat szex nélkül,egy normális srácnak nem ez a legfontosabb dolog ha szerelmes.

Nem elég hogy a tinik buzditják egymast hogy minél előbb dugjanak,még a sok okos "felnőtt" is aztmondja hogy 16 évesen márpedig muszály dugni egy kapcsolatban...Nem muszály.

Egyebként a baratzónát nem tudod elkerülni,csak reménykedni tudsz hogy ne kerülj oda. Lányként biztos tudod hogy miért rak oda,a fiúlnál ugyanúgy működik mint nálatok:)

2020. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
24%
#14 Én nyomtam a zöldet, mert igazat adtál, plusz tényleg azoknak van igazuk, akiket ezeket írták, mint mi.
2020. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jó hogy mindenki a kérdésre válaszol:)

Ha szerintetek túl fiatal ehez a kategóriához,emlekeztetnelek hogy ez nem a szexualitas kategória és a kérdés nem arról szólt hogy muszály-e szexelni 16 evesen egy kapcsolatban.(Megsúgom:nem,nem muszály,ilyen korban szex nélkül is tökéletesen működhet,ha tenyleg szerelmesek majd akkor szexelnek ha mi dketten akarják)

2020. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
24%
A 12-es is én vagyok és a 14-es is, és itt az a baj hogy szerintem ilyen 14-18 éves lánykák pontoztak le akik mindenáron szűz kapcsolatot akarnak és szexellenesek vagy idk, én nem erőltettem rá senkire hogy menjetek b*szni heló csak értelmezni kéne amit írtam ahelyett hogy tudod hogy igazam van de erőlteted a f4szságot, szánalmas.
2020. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%

A 17-es es a 15-ös vagyok.

Tudom hogy nehéz lesz felfogni,de nem lány vagyok:)

Egyszerűen csak nem értem hogy miért kellene 16 évesen szexelni egy kapcsolatban. Ilyen korban még nem ez a legfontosabb dolog(főleg a lányoknak),de ha jó a kapcsolat fel éven belül úgyis meg fog történni.

2020. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
45%

#10-es vagyok.


KELL, MUSZÁJ szavak hol szerepelnek bárhol? Szimplán minden kapcsolat egyik alapja. Nem tukmálja senki senkire csak elmondtuk a véleményüket, te meg jössz itt a félénk szűz dumáddal, amit csak azért tartasz relevánsnak, mert még ebben a 16-17 éves korosztályban mozogsz és félsz egy tapasztaltabb lánytól, ezért támogatod ennyire ezt a szüziességet. Így elég álszent dolog, mert csak a saját javad miatt megy, nem azért, mert tényleg így is gondolod.

2020. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!