Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akivel jóba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel jóba vagyok. Nem mutassa jelèt annak h barátzónába tegyen. Simàn is ment volna, ha nem történt volna a következõ: az egyik legjobb haverom beleszeretett. Részletek lent, mit tegyek? Köszi elōre is.

Figyelt kérdés
Egy idõsõk vagyunk, ( èn 16/f ), èn külön osztályba járok, õk ketten meg ugyanabba. Az Biztos: ha szeretnék errõl beszélni a sráccal, akk megromlana a haveri viszonyunk. Azt meg légyszives hanyagoljátok hogy beszéljek a csajjal, mert nem. Nem tudok. Értitek, nem?

2018. nov. 26. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

1. Tanulj meg magyarul, mert nagyon paraszt módjára írtál ide.

2. Tehát nem vagy barátzónás, de más sem.

3. Nem mersz beszélni a csajjal, de sír a szád, hogy a haverod nehogy lecsapja a kezedről.

4. Tehát ha a tiéd nem lehet (mert gyáva vagy) másé se legyen?

5. Növessz tököt, és ha akarsz valamit a lánytól, közöld vele, mielőtt más teszi meg, és az nem feltétlen a haverod lesz.

2018. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok, ez a hely se nekem való, mi a szarèrt nem értitek meg h én tanácsot kértem nem lebaszást? Barátságosan, semmi offenszív stílusban leirtam egy olyan dolgot amit senkivel sem osztottam meg. Lehet akárkié, csak èn annak örülnék hogyha az enyém lenne, miért olyan nehéz ezt megérteni? Szeretem s pont. Rohadt életbe...
2018. nov. 26. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:

hmm elsoben van valami

mit tegyel kuzdj ez ilyen élet, van aki ilyenkor azert kuzd h legyen kajája van aki azert h legyen csaja akit szeretni fog,


ne add fel és sok sikert

2018. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Basszus ember, lehet hogy keményebben írta le az első de adott tanácsot.

Ahogyan a második válaszoló is.

Ha meg nem mersz vele beszélni akkor sajnálom. Ez van. Megértelek hogy nem mersz meg hogy félsz de akkor viseld el a következményét.

2018. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lovagi párbaj:) Amúgy szerintem megbeszélhetitek esetleg, hogy "versenyeznétek " érte; nem lenne a szó leg szorosabb értelmében verseny; és annyi lenne a lényege; hogy majd a csaj választ; ha akar valamelyikőtöktől egyáltalán valamit:) Lehet, hogy más is csapja neki a szelet, vagy még nem akar párkapcsolatot:) Szóval párbaj az nem kell, csak ilyen testvériesen, pajtásosan megbeszélitek őszintén, hogy mindkettőtöknek tetszik, és akkor szeretnétek, hoygha lenne valami, de egyik se mondjon le a másik javára a kiszemeltjéről; mert az úgy tök rossz lenne; meg egyébként is, lehet, hogy pont az mondana le a csajról, akivel pont a csaj boldogabb lehetne, tehát egyébként őt választaná. Viszont, ha neked nincs olyan földöntúli érzésed vele kapcsoaltban... Viszont lehet, hogy a csaj ő meg irántad érez így... Ez nagyon sokrétű, nagyon sok minden benne lehet a pakliban.
2018. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit nyersen fogalmaztam, de most komolyan. A haverjának nem akarja elmondani, mert nem akarja, hogy ez a barátságuk rovására menjen. A csajnak meg nem akarja elmondani, mert gyáva. Ha akar valamit, azért tennie kell, főleg, hogy a lányok nem csípik a félős fiúkat.

1-es voltam.

2018. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ok, :+, megpróbálok èeszélni vele, mert nem akarok gyáva lenni, ha úgy vesszük a csajtól is ( nagyon ) függ, valamiért amikor megírtam a kérdést erre nem figyeltem. Elnézést szeretnék kérni tõle is és nektek meg köszönöm a támogatást!
2018. nov. 27. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!