Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi, és szeretném ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

???????????????? kérdése:

Első randi, és szeretném ha a lány teljesen belém szeretne vajon hogy lehetne?

Figyelt kérdés
Szóval megismertem egy lányt, aki 16 éves és én is, és megbeszéltük hogy elmegyünk sétálni aztán eszünk valamit, és igazából nemtudom hogy egy lány mitől lesz valakibe igazán szerelmes, hogy hogyan lehet meghódítani egy lány szívét mondjuk úgy. Meg igazából ilyen 2 hete ismerjük egymást de ő nagyon tetszik nekem és valósznüleg sejti is és szerintem ő is de nem akarom kimámorítani őt. Meg beszélünk már 3 napja egymással telefonon és most videóchaten így estefele. Szóval azt kérdezem tőletek hogy mit csináljak hogy mindenképpen bejöjjek neki még élőbe is, mert én tudom hogy olyan vagyok írásban vagy telefonon mint élőbe. Válaszokat előre is köszi.

2020. febr. 22. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csináld azt amit eddig és add magad. Olyan nincs, hogyha x módon viselkedsz bárkit bármikor magadba szerettetsz, ez elég egyértelmű szerintem.


Adj időt az ismerkedésnek és ne rohandd le. Ez csak az első találkozás lesz, beszélgessetek sokat, figyelj rá miket mond és érezzétek jól magatokat.

2020. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Legyél ápolt, kedves, figyelmes, kérdezgesd és hallgasd meg, éreztesd vele, hogy fontos neked és bánj úgy vele, mint egy hercegnővel. Nézz a szemében, mosolyogj és dicsérgesd, hogy milyen szép, meg ami tetszik rajta, bókolj neki!


És ne akard megfektetni már az első randin.

2020. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszéltesd magáról, meséljen minél többet. Abba hajlamos az ember beleszeretni, akinek sokat elmond magáról. Ne másokról beszéltesd, hanem a saját dolgairól.
2020. febr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az nem csak rajtad múlik, hogy beléd szeret-e. Hiszen hiába pedálozol, ha a lány nem viszonozza az érzéseidet, azon nem tudsz változtatni.


Legyél önmagad, ezzel jársz a legjobban. De mondjuk, azzal tudsz plusz pontot

2020. febr. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szóval, ha mondjuk kinyitod előtte az ajtót, meg ilyenek, az imponál egy lánynak. De úgy igazából nincs különösebb módja ennek, mindenkit más dolgok fognak meg.
2020. febr. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És legyen nálad elég pénz :-D
2020. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még valami ha mondjuk elmegyünk randira akkor első találkozásnál csók az szerepel? vagy az még túl korai
2020. febr. 23. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Első randin semmi csók. Max a harmadikon ha nagyon egy hullámhosszon vagytok.
2020. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fogd kézen a zebránál, mondd neki azt, hogy balra néz, jobbra néz, nagyot lép, mehet...Aztán vidd át, mintha kislány volna. Igazítsd meg a sapkáját és húzd fel a kabátján a cipzárt, mielőtt kiléptek a hidegbe.

Persze ehhez kell egyfajta természetes dominancia. De minden lány ilyen férfit keres, hidd el. Az viszont nem a legjobb, hogy egyidősek vagytok.

2020. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!